MARIS JASS ZOSTAJE Z NAMI

MARIS JASS ZOSTAJE Z NAMI

Miło nam poinformować, iż jeden z bohaterów minionego sezonu Maris Jass pozostanie zawodnikiem JKH GKS Jastrzębie. 35-letni Łotysz przedłużył umowę z naszym klubem o kolejny rok.

Maris Jass urodził się 18 stycznia 1985 roku w Dyneburgu. Ma za sobą występy w reprezentacji Łotwy, z którą miał okazję zagrać w Mistrzostwach Świata. Zanim przed sezonem 2018/2019 trafił do Jastrzębia, reprezentował barwy m.in. rezerw Dynama Moskwa, Metalurgu Lipawa, Łady Togliatti, Slavii Praga, HK Nitra, Nieftiechimika Niżniekamsk, Slovana Bratysława, Hannover Scorpions, Burana Woroneż, Pirati Chomutov, Orli Znojmo, Amiens czy HC Nove Zamky.

W sezonie 2018/2019 trafił do GKS Katowice, a następnie zdecydował się pozostać w Polsce i skorzystać z oferty naszego klubu. W minionym sezonie Maris Jass zagrał w ponad pięćdziesięciu spotkaniach i był jednym z głównych aktorów zwycięskiego ćwierćfinału z Comarch Cracovią.

– Bardzo się cieszymy, że Maris pozostanie z nami na kolejny sezon. Liczymy, że znów pomoże nam w realizacji naszych wspólnych celów i życzymy jemu i nam wszystkim, aby rozgrywki 2020/2021 były dla niego jeszcze bardziej udane – powiedział dyrektor sportowy JKH GKS Jastrzębie Leszek Laszkiewicz.

źródło: www.jkh.pl

Leave a comment

Send a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *