MECZE BEZ KIBICÓW...

MECZE BEZ KIBICÓW...

Najbliższe spotkania hokeistów JKH GKS Jastrzębie na Lodowisku Jastor rozegrane zostaną bez udziału publiczności. To efekt wprowadzenia kolejnych obostrzeń, które mają wspomóc walkę z epidemią koronawirusa. Nowe regulacje odnośnie grania bez kibiców dotyczą – bez rozróżnienia – zarówno żółtych, jak i czerwonych stref. Aktualnie miasto Jastrzębie-Zdrój znajduje się w żółtej strefie.

Oznacza to, że sympatycy zespołu trenera Roberta Kalabera nie zobaczą na pewno co najmniej dwóch z trzech zaplanowanych wcześniej spotkań przy al. Jana Pawła II 6a. Najpierw z powodu przypadków koronawirusa w drużynie Stoczniowca Gdańsk odwołany został piątkowy pojedynek JKH GKS z tym zespołem. Teraz wiemy już, iż podczas niedzielnych derbów z GKS Tychy trybuny Jastora na pewno także pozostaną puste.

Niestety, wiele wskazuje na to, że wprowadzane w tym tygodniu obostrzenie obowiązywać będzie także i w przyszły piątek, gdy nasi hokeiści podejmą Re-Plast Unię Oświęcim. Nawet w przypadku zmian na „mapie stref”, które zwykle dokonywane są w czwartki, nowe regulacje zaczynają obowiązywać od soboty.

O ewentualnych kolejnych decyzjach w tej sprawie będziemy informować na bieżąco.

źródło: www.jkh.pl

Leave a comment

Send a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *