MPJ w szachach błyskawicznych

Dzisiaj w Rzeszowie odbyły się Mistrzostwa Polski Juniorów w szachach błyskawicznych.
Najlepszy z naszych zawodników Jakub Herwy (UKS Pionier Jastrzębie) zajął piąte miejsce w grupie chłopców do lat 12.

Przypomnijmy, że wczoraj brązowy medal w Mistrzostwach Polski w szachach szybkich wywalczył inny reprezentant jastrzębskiego Pioniera – Bartłomiej Niedbała.

Wyniki:

Dziewczęta do lat 18 – 13 rund

1 Honorata Kucharska MKSz Rybnik 12,0 plt. 81,0
2 Alicja Śliwicka UKS OPP Toruń 11,5 pkt. 83,5
3 Michalina Rudzińska KSz Hańcza Suwałki 9,0 pkt. 86,0
. … … … …
16 Agnieszka Buchta UKS Pionier Jastrzębie 7,0 pkt. 77,5
27 Sylwia Zamarska MUKS SZS Cieszyn 6,0 pkt. 68,5

Dziewczęta do lat 16 – 13 rund

1 Patrycja Waszczuk MUKS Gambit Międzyrzecz Podlaski 10,0 pkt. 86,5
2 Lidia Czarnecka UKS Skoczek Elbląg 9,5 pkt. 86,5
3 Maria Malicka KSz Polonia Warszawa 9,0 pkt. 87,5
. … … … …
15 Zuzanna Adamczyk UKS Pionier Jastrzębie 7,5 pkt. 73,5
27 Wiktoria Zniszczoł UKS Pionier Jastrzębie 6,5 pkt. 70,5

Dziewczęta do lat 14 – 13 rund

1 Martyna Wikar LKSZ GCKiP Czarna 12,0 pkt. 93,5
2 Weronika Zabrzańska UKS Hetman Koronny Trzebinia 10,0 pkt 93,5
3 Irena Hertlein KSz Hetman Katowice 10,0 pkt. 90,5
. … … … …
11 Lena Obrochta UKS Pionier Jastrzębie 8,0 pkt. 87,0
34 Oliwia Czerwińska UKS Ognisko Rydułtowy 6,5 pkt. 74,0

Chłopcy do lat 18 – 13 rund

1 Viktor Gazik KSz Hetman Katowice 12,0 pkt. 91,0
2 Jakub Kosakowski MUKS Stoczek 45 Białystok 9,5 pkt. 90,5
3 Szymon Gumularz KSz Polonia Wrocław 9,5 pkt. 89,5
. … … … …
12 Tomasz Gałuszka UKS Pionier Jastrzębie 8,0 pkt. 77,5
24 Tomasz Posłuszny MKSz Rybnik 7,0 pkt. 76,0
56 Dawid Sułkowski UKS Pionier Jastrzębie 5,0 pkt. 57,5

Chłopcy do lat 16 – 13 rund

1 Paweł Teclaf KKS Ormuzd Kartuzy 12,0 pkt. 90,5
2 Jonasz Baum UKS Czternastka Warszawa 9,5 pkt. 89,5
3 Mieszko Miś LKSZ GCKiP Czarna 9,0 pkt. 91,0
. … … … …
13 Bartłomiej Niedbała UKS Pionier Jastrzębie 8,0 pkt. 93,0

Chłopcy do lat 14 – 13 rund

1 Sebastian Półtorak UKS Hetman Koronny Trzebinia 10,5 pkt. 92,5
2 Iwo Karolczuk MUKS Stoczek 45 Białystok 10,0 pkt. 95,0
3 Jakub Chyży LKSz GCKiP Czarna 9,5 pkt. 96,5
. … … … …
34 Bartosz Goszyk SSz Olimpia Goleszów 7,5 pkt. 78,0
44 Mateusz Dziendziel UKS Pionier Jastrzębie 7,0 pkt. 77,5

Chłopcy do lat 12 – 13 rund

1 Jan Klimkowski UKS Smecz Konin 10,5 pkt. 88,5
2 Piotr Karwacki SzSON Zagłębie Dąbrowa Górnicza 10,0 pkt. 94,5
3 Bartosz Fiszer UKS SP-321 Warszawa-Bemowo 10,0 pkt. 92,5
. … … … …
5 Jakub Herwy UKS Pionier Jastrzębie 9,5 pkt. 98,5

Chłopcy do lat 10 – 13 rund

1 Krzysztof Wojtacha MUKS Stoczek 45 Białystok 11,0 pkt. 90,0
2 Dawid Dobosiewicz MTSz Mińsk Mazowiecki 10,5 pkt. 88,5
3 Jakub Liśkiewicz UKS Gedanensis Gdańsk 10,0 pkt. 92,0
. … … … …
46 Michał Niesyt SSz Olimpia Goleszów 7,5 pkt. 77,0

Źródło: Olza Sport