NA ŁUKU DROGI STRACIŁA PANOWANIE NAD POJAZDEM

NA ŁUKU DROGI STRACIŁA PANOWANIE NAD POJAZDEM

Na szczęście niegroźnie zakończyło się poważnie wyglądające zdarzenie drogowe, do którego doszło wczoraj na ulicy Libowiec w Jastrzębiu-Zdroju. 29-letnia kierująca fiatem na łuku drogi straciła panowanie nad pojazdem i zjechała na przeciwny pas ruchu, uderzając w samochód mercedes, poszkodowany uderzył także w latarnię. Kobieta została przewieziona do szpitala. Po raz kolejny apelujemy o zachowanie ostrożności.


Wczoraj, około godziny 13.00 dyżurny jastrzębskiej komendy został poinformowany o zdarzeniu drogowym, do którego doszło na ulicy Libowiec w Jastrzębiu-Zdroju. Policjanci z drogówki natychmiast pojechali na miejsce. Okazało się, że 29-letnia kierująca fiatem jadąc na łuku drogi, straciła panowanie nad pojazdem, w wyniku czego zjechała na przeciwny pas ruchu i uderzyła w samochód mercedes, następnie poszkodowany uderzył w latarnię. Kobieta została zabrana do szpitala. Na szczęście jej życiu i zdrowiu nie zagraża niebezpieczeństwo. Uczestnicy zdarzenia byli trzeźwi.

Warunki atmosferyczne nie sprzyjają, opady deszczu, mokra nawierzchnia, szybko zapadający zmrok. Po raz kolejny apelujemy do wszystkich kierujących o zachowanie szczególnej ostrożności na drodze!

źródło: Policja Jastrzębie

Leave a comment

Send a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *