rychla pujcka zdar od 18 let sms půjčky před výplatoubezregistru nebankovní pujcky online Králíky online pujcky bez registru Hradec nad Moravicí kancelar krnov pro nezamestnane pujcka online pujcka Miroslav

BITWA NA WZORY

Dobrze wielu znana, garażowa i amerykańska… Czyli The Battle of Hair Tattoo! Jeszcze niedawno fryzjerstwo tak bardzo kojarzone było z kobietami, ale nadszedł przełom- rozpoczęła się era pojedynków na najlepsze męskie cięcia! Te wyszukane, ekstrawaganckie i szalone! Pierwsza w Polsce Bitwa na Wzory odbyła się na śląsku, a atmosfera była gorąca jakby ktoś wciąż dorzucał węgla do pieca!

Nie ma to jak przesądy… Uczestnicy pierwszej bitwy mieli za zadanie, na głowach swoich modeli, jak najlepiej oddać i zinterpretować jeden ze znaków zodiaku. Zadanie pozornie proste okazało się pułapką, bo każde drgnięcie ręki Berbera oraz presja tłumu mogła zamienić byka w krowę, albo gorzej… Zwycięskie okazały się jednak koziorożec, skorpion, lew- one nie prze ewoluowały i zachwyciły tłum.

To nie był wysiłek na próżno, fryzjerzy stoczyli bój o tytuł Mistrza Hair Tatoo. Nagrodą główną był pas mistrza oraz profesjonalny fotel berberski, a na zwycięzcę czekał również plik banknotów, czyli okrągłe tysiąc polskich złotych! Pozostałym laureatom zapewniono wartościowe nagrody rzeczowe. Sponsorami, o których na pewno warto wspomnieć, jest firma Nomak, Koloryzacje.com, Nahua oraz Browary Raciborskie.

Zwycięsko z tej walki wyszli Dawid Kawczyński- Salon&Barber Shop, Artur Bazgier- Studio Le Cler oraz Kinga Ryszka- Studio Marilin&Barber. Już 8 czerwca czeka nas kolejna odsłona polskiej Bitwy na Wzory- tym razem w Trójmieście. Miejmy nadzieję, że morska woda ochłodzi nieco, tę rozgrzaną do czerwoności atmosferę, bo właśnie w czerwcu Dawid Kawczyński będzie bronił swojego tytułu mistrza, czy mu się to uda? Cóż… niedługo się przekonamy- to jest coś co warto zobaczyć na własne oczy!

koloryzacje.com jas24info.pl

Komentarze są wyłączone.