Koncert charytatywny dla Pani Beaty Szulik

Ósmego kwietnia o godzinie osiemnastej w Kinie Centrum, odbędzie się koncert charytatywny dla Pani Beaty Szulik. Tego wieczoru na scenie zagości zespół The Backwards. Będzie to nie tylko możliwość, aby komuś pomóc, ale również spędzić miły wieczór w objęciach muzyki Beatlesów.

Z jakiej okazji ten koncert?

Pani Beata jest nauczycielką języka niemieckiego w Zespole Szkół Nr 6. Zmaga się z ciężką chorobą jaką jest rak jelita grubego. Przez kilka tygodni choroba postępowała w bardzo szybkim tempie, stało się to przyczyną przerzutów na inne narządy. W obecnej chwili, aby wyjść z tej trudnej sytuacji Pani Beacie potrzebne są środki na drogie leczenie pod fachową opieką. Takowa opieka medyczna oraz niezbędne leki są w stanie pomóc jej przebrnąć przez ten trudny czas.

Kilka szczegółów o akcji.

Wszyscy fani brytyjskiego rocka, który wciąż łapie za serca, będą mogli nacieszyć swoje uszy ulubionym brzemieniem, ponieważ tym właśnie zajmuje się zespół The Backwards- muzyką Beatlesów. Bilety można nabyć na Kopalni Formy w cenie pięćdziesięciu złotych. Nawet jeśli ta muzyka do kogoś nie przemawia to chyba warto pomóc, prawda? Twoje dobro nigdy nie umiera, lecz wraca jak bumerang.

Parę słów o zespole.

Muzycy ci, pochodzą z Republiki Słowackiej, a pomysł na zespół narodził się w sercach dwóch młodych mężczyzn, którzy po prostu zapragnęli wyrazić swoją wdzięczność najbardziej popularnemu zespołowi rockowemu w całej historii ludzkości! Zaczęło się od naśladowania członków sławnej grupy, późnej znalezienia kolejnych miłośników zespołu The Beatles, a skończyło się na licznych koncertach, wywiadach oraz rozmaitych wystąpieniach. Zespół jest znany m.in. w dwudziestu czterech stanach Ameryki, Belgii, Hiszpanii oraz Wielkiej Brytanii.


8.04.2019 r. godzina 18.00 Kino Centrum
Poczuj klimat lat 60-tych.

Kup cegiełkę, my już kupiliśmy. Możesz pomóc

Kopalnia Formy

ul. Prosta 4
44-330 Jastrzębie-Zdrój

Fitness Club tel: 32 4402424

Bawilandia tel: 535 188 999

e-mail: biuro@kopalniaformy.pl

Komentarze są wyłączone.