Od 12 lipca karnety na Pniówku!

Vouchery na karnety na mecze GKS-u Jastrzębie w rundzie jesiennej Fortuna 1 Ligi w sezonie 2019/2020, od piątku, 12 lipca, dostępne będą na kopalni „Pniówek”.

Vouchery można nabywać w dziale socjalnym. W sprzedaży są vouchery na karnety normalne i VIP, przy czym ilość karnetów VIP jest ograniczona. Kopalnia dofinansowuje zakup voucherów, jednak prosiła o nie podawanie kwoty dofinansowania, a zatem każdy dowie się o tym osobiście w dziale socjalnym.

Przypominamy, że sam voucher nie jest karnetem i nie upoważnia do wstępu na mecze GKS-u Jastrzębie. Voucher należy wymienić na karnet w Sklepie Kibica w Gwarku. Aby wymienić voucher na karnet, niezbędne jest posiadanie Karty Kibica, na którą zostanie „nabity” karnet. Koszt jej wyrobienia to 15 złotych i jest ważna przez 3 lata od momentu wyrobienia. Osoby, które posiadają już Kartę Kibica, nie muszą jej ponownie wyrabiać.

Do wyrobienia Karty Kibica niezbędne jest założenie konta na www.bilety.gksjastrzebie.com. Konto można również założyć w Sklepie Kibica.

Aktualnie vouchery na karnety można nabywać także na trzech jastrzębskich kopalniach: „Zofiówce”, „Jastrzębiu” i „Boryni”.

Źródło: GKS Jastrzębie