Od 3 lutego vouchery na „Pniówku”!

Od 3 lutego vouchery na „Pniówku”!

Od poniedziałku, 3 lutego, vouchery na karnety na mecze GKS-u Jastrzębie w rundzie wiosennej Fortuna 1 Ligi dostępne będą na kopalni „Pniówek”. W sprzedaży będą tylko vouchery na karnety normalne.

Oprócz tego, tak jak wcześniej informowaliśmy, również od poniedziałku, 3 lutego, vouchery dostępne będą również na kopalni „Zofiówka”. Na kopalniach „Borynia” i „Jastrzębie” trwa już sprzedaż voucherów.

Vouchery można nabywać w działach socjalnych kopalń. Kwotę dofinansowania do voucherów każda kopalnia ustala indywidualnie. Vouchery na karnety wymieniać można tylko i wyłącznie w Sklepie Kibica, który znajduje się w „Gwarku”.

Informujemy również, że liczba voucherów na karnety VIP na kopalniach, które prowadzą ich sprzedaż, jest ograniczona!

Godziny otwarcia Sklepu Kibica:
Poniedziałek: 11:00 – 18:30
Wtorek: 11:00 – 18:30
Środa: 9:00 – 16:30
Czwartek: 9:00 – 16:30
Piątek: 9:00 – 16:30
Sobota: 10:00 – 14:00

Karnet obejmuje wstęp na osiem domowych spotkań, które GKS Jastrzębie rozegra w rundzie wiosennej przy Harcerskiej. Naszymi rywalami będą Radomiak Radom, Warta Poznań, Sandecja Nowy Sącz, Zagłębie Sosnowiec, Chojniczanka Chojnice, Stal Mielec, Podbeskidzie Bielsko-Biała, Bruk-Bet Termalica Nieciecza.

Przypominamy także, że zakupiony na kopalni voucher należy wymienić na karnet w Sklepie Kibica w Gwarku. Sam voucher nie uprawnia do wstępu na mecze GKS-u Jastrzębie.

Źródło: GKS Jastrzębie

Leave a comment

Send a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *