Ondra, dziękujemy!

Ondra, dziękujemy!

Ondrej Raszka nie będzie w kolejnym sezonie strzegł bramki JKH GKS Jastrzębie. 30-letni golkiper rodem z Trzyńca, którego zapamiętamy jako bohatera finałów Pucharu Polski i Pucharu Wyszehradzkiego oraz ćwierćfinałów z Comarch Cracovią, opuszcza nasz klub. „Ondra” dziękujemy za wszystko!

Ondrej Raszka dołączył do zespołu trenera Roberta Kalabera w 2017 roku. W barwach JKH GKS Jastrzębie rozegrał w sumie 121 spotkań, notując skuteczność obrony na poziomie 93%. W sumie wybronił ponad 3,1 tys. strzałów i zaliczył 16 spotkań z czystym kontem bramkowym. Poniżej prezentujemy szczegółowe statystyki Raszki w barwach JKH GKS Jastrzębie, o które zadbał jak zwykle Krzysztof Gorczyca.

Ondrej Raszka kończy przygodę z JKH GKS Jastrzębie za obopólną zgodą obu stron i będzie kontynuował karierę za naszą południową granicą. W ciągu ostatnich trzech lat „Ondra” walnie przyczynił się do zdobycia dwóch Pucharów Polski (2018, 2019), Pucharu Wyszehradzkiego (2020) oraz ekstraligowego brązu (2020).

Jeszcze raz dziękujemy za wszystko! Dziękujemy za emocje, które dzięki Tobie przeżywaliśmy i za ofiarność, gdy broniłeś w naprawdę niebezpiecznych sytuacjach. Powodzenia na kolejnym etapie sportowego życia!

Źródło: JKH GKS Jastrzębie

Leave a comment

Send a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *