PIERWSZE TESTY JUŻ ZA NAMI

PIERWSZE TESTY JUŻ ZA NAMI

W dniu wczorajszym ruszyły ponowne testy na obecność wirusa COVID-19 w drużynie i sztabie trenerskim JKH GKS Jastrzębie. Badania będą trwały także w kolejnych dniach, a ich wyniki spływają do siedziby naszego klubu na bieżąco. Cieszy fakt, iż wszystkie rezultaty testów, do których na chwilę obecną (rano, 14 sierpnia) mamy dostęp, są negatywne. Aktualnie czekamy na dalsze wyniki.

Jeżeli badania wypadną pomyślnie, wówczas w przyszłym tygodniu zawodnicy i trenerzy zostaną poddani ostatecznej weryfikacji, która – w przypadku powtórnie negatywnych wyników – pozwoli na powrót JKH GKS Jastrzębie do treningów na lodzie. Przypomnijmy, że sezon rusza już 11 września, a nasz zespół miał możliwość jak dotychczas rozegrania zaledwie jednego spotkania sparingowego.

Dalsze kroki w ramach przygotowań do sezonu zostaną podjęte w momencie uzyskania pewności, co do braku zakażeń w naszym zespole. Informujemy zarazem, iż zarząd JKH GKS Jastrzębie pilotuje sytuację i jest przygotowany na różne scenariusze rozwoju wydarzeń.

źródło: www.jkh.pl

Leave a comment

Send a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *