PIERWSZE W NASZEJ GMINIE KINO SAMOCHODOWE!

PIERWSZE W NASZEJ GMINIE KINO SAMOCHODOWE!

Zapraszamy do kina samochodowego, na film „Teraz albo nigdy”. Projekcja odbędzie 31 lipca, godz. 21:00, parking przy kościele ewangelickim w Golasowicach.

Na pneumatycznym ekranie wyświetlimy komedię romantyczną z Jennifer Lopez „Teraz albo nigdy”. Projekcja odbędzie się w piątek, 31 lipca, o godz. 21.00 (po zapadnięciu zmroku). Na nasz pokaz wybraliśmy parking przy kościele ewangelickim w Golasowicach – tam zmieści się najwięcej samochodów. Kino samochodowe tym różni się od plenerowego, że dźwięk podczas takich projekcji jest nadawany na specjalnej częstotliwości radiowej i widzowie słyszą go w głośnikach swoich pojazdów. Oczywiście stosuje się także nagłośnienie zewnętrzne.

Ze względu na obowiązujące przepisy sanitarne wszyscy widzowie muszą mieć ze sobą maseczki osłaniające nos i usta.

W przypadku niesprzyjających warunków atmosferycznych przeniesiemy projekcję do budynku Centrum Kultury w Pawłowicach.

Wstęp wolny!

Maya jest świetna w swojej pracy, lecz choć od lat zabiega o awans, zawsze jej wymarzone stanowisko dostaje jakiś łysiejący facio z brzuchem. Powód? Dziewczyna ma łeb jak sklep, ale brak jej odpowiedniego wykształcenia. Pewnego dnia jednak zostaje zaproszona na rozmowę w sprawie pracy do wielkiego lśniącego biurowca. I nagle wszystkie marzenia się spełniają: dostaje kierownicze stanowisko, pokaźną pensję i wstęp do wielkiego świata. Jak to możliwe? Ktoś życzliwy, bez jej wiedzy, zmodyfikował w sieci jej CV – tworząc jej zupełnie nową, ekskluzywną przeszłość: prestiżowa uczelnia, światowe kontakty i branżowe sukcesy. Maya podejmuje tę grę i pewnym krokiem wkracza na sam szczyt. Dla firmy będzie to prawdziwe trzęsienie ziemi, bo dziewczyna nie owija w bawełnę, a wielkopańskie maniery są jej obce jak język mandaryński. Wkrótce jednak przeszłość się o Mayę upomni i to w najmniej spodziewany sposób. Będzie musiała zawalczyć nie tylko o swoją karierę, ale przede wszystkim, o tych których kocha. [opis dystrybutora kina]

źródło: pawlowice.pl

Leave a comment

Send a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *