Piłkarze wrócili do zajęć

Piłkarze wrócili do zajęć

W środowe przedpołudnie zawodnicy GKS-u Jastrzębie wrócili do zajęć przed rundą wiosenną Fortuna 1 Ligi.

W zajęciach wzięło 25 zawodników. Wśród trenujących zabrakło Dawida Chochulskiego i Przemysława Pastuszaka, którzy prawdopodobnie zostaną wypożyczeni do klubu z niższej ligi, przechodzącego rehabilitację Adama Wolniewicza oraz Łukasza Gajdy, którego zatrzymały obowiązki szkolne. Jeśli chodzi o nowe twarze, to na treningu pojawili się testowani obrońca Mateusz Słodowy (Odra Wodzisław), pomocnik Wojciech Łaski (wypożyczony z GKS-u do Pniówek Pawłowice Śląskie), napastnik Daniel Szczepan (Śląsk Wrocław) oraz obrońca Kacper Kawula i napastnik Maciej Gaszka, których wypożyczenia (kolejno z Bytovii Bytów i Górnika Konin) zostały skrócone.

W czwartek i piątek zawodnicy przejdą testy wydolnościowe w Akademii Wychowania Fizycznego w Katowicach, a od soboty wrócą do zajęć na boisku. Pierwszy sparing tej zimy rozegramy w środę, 15 stycznia, w Nieboczowach. Naszym rywalem będzie III-ligowy MKS Kluczbork, a spotkanie rozpocznie się o godzinie 17:00.

Kadra na pierwszym treningu:
Bramkarze: Grzegorz Drazik, Mateusz Kurzanowski, Leonid Otczenaszenko, Mariusz Pawełek.
Obrońcy: Michał Bojdys, Dawid Gojny, Kacper Kawula, Dominik Kulawiak, Daniel Liszka, Oskar Mazurkiewicz, Mateusz Słodowy, Kamil Szymura.
Pomocnicy: Farid Ali, Kamil Jadach, Bartosz Jaroszek, Wojciech Łaski, Marek Mróz, Łukasz Norkowski, Patryk Skórecki, Dominik Szczęch, Damian Tront.
Napastnicy: Kamil Adamek, Maciej Gaszka, Daniel Szczepan, Adam Żak.

Źródło: GKS Jastrzębie

Leave a comment

Send a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.