Plan na czwarty tydzień przygotowań

Plan na czwarty tydzień przygotowań

W poniedziałek, 1 lutego, rozpocznie się czwarty tydzień przygotowań zawodników GKS-u Jastrzębie do rundy wiosennej. Nasz zespół w tym okresie będzie szlifował formę podczas obozu w Siedlcach.

Drużyna zameldowała się w Siedlcach w niedzielne popołudnie. Od poniedziałku zacznie się jednak codzienna, ciężka praca. Pierwsze dwa dni, poniedziałek i wtorek, będą wyglądały dość podobnie. W tych dniach zaplanowano po dwie jednostki treningowe – o 10:00 i 16:00. Oba treningi odbędą się na boisku ze sztuczną nawierzchnią. Różnicą będzie jedynie odprawa taktyczna, która odbędzie się o godzinie 15:00. W poniedziałek takie zajęcia będą dotyczyły naszych obrońców, a we wtorek na odprawie spotka się cały zespół. Na zakończenie każdego dnia zawodnicy korzystać będą z odnowy biologicznej.

Środa to dzień, w którym rozegramy dwa mecze sparingowe. W pierwszym z nich, o godzinie 11:00, zmierzymy się z Polonią Warszawa. Podczas gdy jedna grupa zawodników rywalizować będzie na boisku, druga pracować będzie w siłowni. Drugi środowy sparing rozpocznie się o godzinie 16:00. Zmierzymy się w nim z Legionovią Legionowo, a na murawę wybiegną zawodnicy, którzy przed południem trenowali w siłowni, na którą udadzą się zawodnicy, którzy zmierzyli się z Polonią. Wieczór to czas odnowy, która tym razem będzie miała miejsce w aquaparku.

Czwartek i piątek to kolejny raz podwójna dawka treningów na boisku, które podobnie jak w pierwszych dniach obozu, zaplanowano na 10:00 i 16:00. Jeśli chodzi o odprawę taktyczną, to tym razem w czwartek ze sztabem szkoleniowym spotkają się pomocnicy i napastnicy, a w piątek po raz drugi cały zespół.

W sobotę ponownie dwukrotnie wybiegniemy na boisko. Naszymi rywalami będą rezerwy aktualnego mistrza Polski, Legii Warszawa (godzina 11:00) oraz Wigry Suwałki (godzina 16:00). Podobnie jak w środę, zespół podzielony będzie na dwie grupy i przed południem jedna rywalizować będzie na boisku, a druga ćwiczyć w siłowni, po czym po południu zamienią się rolami.

Niedziela to ostatni dzień pobytu w Siedlcach i na ten dzień zaplanowano tylko przedpołudniowy trening, odnowę oraz obiad, po którym drużyna uda się w drogę powrotną do Jastrzębia-Zdroju.

źródło treści oraz fotografii: gksjastrzebie.com

Leave a comment

Send a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *