POSZUKIWANY SPRAWCA NAPADU NA BANK

POSZUKIWANY SPRAWCA NAPADU NA BANK

Wodzisławscy policjanci poszukują sprawcy napadu na bank, do którego doszło 12 grudnia w Godowie przy ulicy 1 Maja. Napastnik, grożąc nożem i używając gazu łzawiącego wobec pracownika placówki, zażądał wydania pieniędzy. Ze skradzionym łupem sprawca uciekł. W Laboratorium Kryminalistycznym KWP w Katowicach wykonano portret pamięciowy sprawcy, który publikujemy…

Policjanci, pod nadzorem Prokuratury Rejonowej w Wodzisławiu Śląskim, prowadzą śledztwo w sprawie napadu na placówkę bankową w Godowie przy ulicy 1 Maja. Do zdarzenia doszło w czwartek 12 grudnia ok. 16.30. Na podstawie złożonych przez pracownika banku zeznań, ustalony został rysopis sprawcy rozboju. Na jego podstawie w Laboratorium Kryminalistycznym KWP w Katowicach opracowany został portret pamięciowy.

  • Wiek ok. 35-40 lat, 
  • wzrost ok. 185 cm, 
  • zarost na twarzy, 
  • krzywy nos, 

ubrany w:

  • czarną czapkę, 
  • czarną kurtkę z charakterystycznymi dużymi kieszeniami z przodu, 
  • zamaskowany szalem.

Prosimy o kontakt wszystkie osoby, które tego dnia o podanej godzinie znajdowały się w pobliżu placówki bankowej, a także te które przejeżdżały w tej okolicy samochodem wyposażonym w rejestrator obrazu. Wszystkie osoby, które rozpoznają mężczyznę z portretu pamięciowego, bądź posiadają jakiekolwiek informacje w tej sprawie, prosimy o kontakt z wodzisławską policją. Każdy szczegół dotyczący tego zdarzenia może mieć istotne znaczenie dla sprawy.

Gwarantujemy anonimowość!

Kontakt:

Komenda Powiatowa Policji w Wodzisławiu tel. stacjonarny 32 4537-255; tel. kom. 723-654-586, lub z najbliższa jednostka Policji – tel. alarmowy 112.

Leave a comment

Send a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *