POSZUKUJEMY 15-LETNIEGO JAKUBA I 16-LETNIEGO KAMILA

POSZUKUJEMY 15-LETNIEGO JAKUBA I 16-LETNIEGO KAMILA

Rybniccy policjanci poszukują 15-letniego Jakuba Rachwał i 16-letniego Kamila Makowskiego, którzy w dniu 26 listopada br. wyszli z domów, do chwili obecnej nie powrócili i nie zawiązali kontaktu z rodziną. Osoby mające informacje na temat aktualnego miejsca pobytu małoletnich proszone są o kontakt z najbliższą jednostką policji pod numerem 997 i 112. Można dzwonić także bezpośrednio do dyżurnego rybnickiej komendy wybierając numer (32) 429 52 55.

Z dotychczasowych ustaleń wynika, że małoletni w dniu 26 listopada br. wyszli z domów i do chwili obecnej nie powrócili do miejsca zamieszkania, a także nie nawiązali kontaktu z rodziną. Z dotychczasowych ustaleń wynika, że mogą przebywać na terenie Katowic i mogą posługiwać się innymi danymi.

JAKUB RACHWAŁ

RYSOPIS: wzrost ok 190cm, szczupła budowa ciała, wysportowany, mały zadarty nos, oczy niebieskie;

WIEK: 15 lat;

UBIÓR: kurtka z 4F granatowa z kapturem i podszewka koloru zielonego lub płaszcz koloru czarnego z kapturem i futerkiem, spodnie jeansowe koloru ciemnego, może posiadać przy sobie dużą torbę podróżną koloru czarnego z fioletowymi wstawkami z rzeczami osobistymi.


 

KAMIL MAKOWSKI

RYSOPIS: wzrost ok 173 cm, szczupłej budowy ciała, oczy koloru brązowego, włosy krótsze po bokach z dłuższą grzywką koloru ciemny blond;

WIEK: 16 lat;

UBIÓR: kurtka czerwono-granatową z białymi wstawkami z kapturem, spodnie jeansowe koloru czarnego – obcisłe, buty sportowe marki FILA koloru czarnego z białą podeszwą i pomarańczowymi wstawkami. Posiada przy sobie czarny plecak z białym napisem PUMA.

Osoby mogące pomóc w ustaleniu aktualnego miejsca pobytu małoletnich proszone
są o kontakt z dyżurnym Komendy Miejskiej Policji w Rybniku pod numerem telefonu
(32) 429 52 55, Zespołem ds. Poszukiwań i Identyfikacji Osób Wydziału Kryminalnego, tel. 32 429 53 88 KMP w Rybniku osobiście,
mailowo: kryminalny@rybnik.ka.policja.gov.pl
Można także skontaktować się z najbliższą jednostką policji tel. 997 lub wybrać numer alarmowy 112.

źródło:policja rybnik

Leave a comment

Send a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.