POSZUKUJEMY ŚWIADKÓW ZDARZENIA DROGOWEGO NA AL. PIŁSUDSKIEGO

POSZUKUJEMY ŚWIADKÓW ZDARZENIA DROGOWEGO NA AL. PIŁSUDSKIEGO

Jastrzębscy policjanci, poszukują świadków zdarzenia drogowego, do którego doszło 10 czerwca 2020r. na al. Piłsudskiego w Jastrzębiu-Zdroju. W zdarzeniu drogowym uczestniczyły pojazdy mercedes – karetka pogotowia oraz osobowe bmw. Dokładne przyczyny i okoliczności tego zdarzenia wyjaśniają teraz jastrzębscy mundurowi.

Do zdarzenia doszło 10 czerwca około godziny 19.20 w Jastrzębiu-Zdroju na skrzyżowaniu al. Piłsudskiego z ulicą Warszawską, Mazowiecką. Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierujący karetką pogotowia, zderzył się na skrzyżowaniu z samochodem bmw.

Poszukujemy świadków zdarzenia. Zwracamy się do osób, które mogą udzielić informacji na temat powyższego zdarzenia, a w szczególności świadków naocznych jego przebiegu, o kontakt z Komendą Miejską Policji w Jastrzębiu-Zdroju.

Świadkowie proszeni są o kontakt osobisty lub telefoniczny z policjantami referatu do spraw wykroczeń, Komendy Miejskiej Policji w Jastrzębiu-Zdroju, tel. 47 8554 293, lub na e-mail: krzysztof.pych@jastrzebie.ka.policja.gov.pl

źródło: Policja Jastrzębie

Leave a comment

Send a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *