POŻEGNANIE KOMENDANTA MIEJSKIEGO POLICJI W JASTRZĘBIU-ZDROJU MŁ. INSP. MIROSŁAWA JORDANA

POŻEGNANIE KOMENDANTA MIEJSKIEGO POLICJI W JASTRZĘBIU-ZDROJU MŁ. INSP. MIROSŁAWA JORDANA

W Komendzie Miejskiej Policji w Jastrzębiu-Zdroju odbyło się uroczyste spotkanie w związku z pożegnaniem odchodzącego na zasłużoną emeryturę mł. insp. Mirosława Jordana – Komendanta Miejskiego Policji w Jastrzębiu-Zdroju. Niezwykle wzruszające wydarzenie, pełne szczerych życzeń i podziękowań.


Jastrzębscy policjanci pożegnali wczoraj Komendanta Miejskiego Policji w Jastrzębiu-Zdroju mł insp. Mirosława Jordana, który odszedł na zasłużoną emeryturę po 29-latach służby. W uroczystym spotkaniu wzięła udział kadra kierownicza Komendy Miejskiej Policji w Jastrzębiu-Zdroju oraz pracownicy służby cywilnej.
Komendant Miejski Policji w Jastrzębiu-Zdroju mł. insp. Mirosław Jordan służbę w policji rozpoczął w Komendzie Rejonowej w Rybniku 1 września 1991 r. W 1996 r. został dzielnicowym, a w 1999 r. awansował na stanowisko Kierownika Rewiru Dzielnicowych. Kolejny krok w karierze to objęcie po czterech miesiącach stanowiska Zastępcy Naczelnika Wydziału Prewencji. W 2006 r. awansował na stanowisko Naczelnika Wydziału Prewencji. W lipcu 2015 r. został Zastępcą Komendanta Miejskiego Policji w Rybniku, a w grudniu tego samego roku I Zastępcą Komendanta Miejskiego Policji tej samej jednostce. W kwietniu 2018 r. zostały Panu Komendantowi powierzone obowiązki Komendanta Miejskiego Policji w Jastrzebiu-Zdroju, aby we wrześniu Pan Komendant mógł objąć stanowisko Komendanta Miejskiego Policji w Jastrzębiu-Zdroju. Komendant Jordan służąc w policji, kontynuował swoje sportowe pasje – bieganie, jazda na rowerze, reprezentował polskie służby mundurowe na turniejach piłki nożnej.
Mł. insp. Mirosław Jordan żegnając się z jastrzębską jednostką, podziękował policjantom za wspólną służbę, a pracownikom służby cywilnej za współpracę i okazane wsparcie.
Niezwykle wzruszające wydarzenie, pełne szczerych życzeń i podziękowań. Na pierwszy plan, oprócz znakomitej organizacji pracy i wykonywania obowiązków służbowych, wysuwa się osobowość Pana Komendanta – człowieka wrażliwego, otwartego, społecznika. Życzymy odchodzącemu na emeryturę komendantowi przede wszystkim zdrowia, szczęścia, energii życiowej i spełnienia marzeń, aby dalsze spokojne życie pozwoliło w większym stopniu realizować się w nowych obowiązkach rodzinnych i kontynuować sportowe pasje.

W trakcie opuszczania przez Pana Komendanta murów budynku zaczął padać deszcz, który tak bardzo odzwierciedlał smutek, który panował w sercach żegnających policjantów i pracowników. Przy dźwiękach policyjnych syren podwładni pożegnali Pana Komendanta.

źródło: Policja Jastrzębie

Leave a comment

Send a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *