PRZYJDŹ KIBICOWAĆ ŻAKOM

PRZYJDŹ KIBICOWAĆ ŻAKOM

W najbliższy weekend na kibiców JKH GKS Jastrzębie czekają kolejne przedsezonowe emocje z udziałem naszej młodzieży. W dniach 5-6 września nasz klub będzie gospodarzem Turnieju Hokeja na Lodzie Żaków Starszych, w których JKH GKS Jastrzębie podejmie Naprzód Janów, MMKS Nowy Targ, ŁKH Łódź i Unię Oświęcim.

Na inaugurację zawodów we wczesne sobotnie popołudnie nasi hokeiści zmierzą się z Naprzodem Janów, natomiast zakończenie imprezy zaplanowane jest na godz. 15:15 w niedzielę. Uczestnicy zmagań rozegrają po cztery mecze w systemie „każdy z każdym”. Warto podkreślić, że obok żaków starszych, czyli chłopców z roczników 2007 i młodszych, w turnieju wystąpią także dziewczęta z roczników 2005 i 2006.

Plan Turnieju Żaków Starszych

Sobota (5 września)
13:30 JKH GKS Jastrzębie – Naprzód Janów
14:45 MMKS Nowy Targ – ŁKH Łódź
16:00 Unia Oświęcim – Naprzód Janów
17:15 JKH GKS Jastrzębie – MMKS Nowy Targ
18:30 ŁKH Łódź – Unia Oświęcim

Niedziela (6 września)
09:00 JKH GKS Jastrzębie – ŁKH Łódź
10:15 MMKS Nowy Targ – Unia Oświęcim
11:30 Naprzód Janów – ŁKH Łódź
12:45 JKH GKS Jastrzębie – Unia Oświęcim
14:00 MMKS Nowy Targ – Naprzód Janów

Podopieczni trenera Marka Chrabańskiego wystąpią w składzie: Kacper Michalski, Franciszek Zachariasz, Igor Hareńczyk, Adam Leśniok, Mikołaj Osiadły, Czesław Pasoń, Filip Petlakowski, Filip Wojciechowski, Kacper Wolak, Wiktor Zając, Filip Chrobociński, Jakub Dąbrowa, Natan Gołofit, Pascal Górski, Wiktor Landziński, Kacper Litwińczuk, Jeremi Majchrzak i Mateusz Midzierski.

Przedsięwzięcie „Turniej Hokeja na Lodzie Żaków Młodszych” dotowane z Fundacji JSW „Przygotowanie sportowe i udział w rozgrywkach dzieci i młodzieży JKH GKS Jastrzębie”.

źródło: www.jkh.pl

Leave a comment

Send a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *