Przypominamy o zebraniach w osiedlach

Przypominamy o zebraniach w osiedlach

Już w najbliższy poniedziałek i wtorek odbędą się zebrania w osiedlach Morcinka i Arki Bożka.

Podczas pierwszego z nich przedstawione zostanie sprawozdanie z działalności Zarządu Osiedla Morcinka za rok 2019 i omówione zostaną sprawy bieżące. Zebranie wyznaczono na 28 września na godzinę 17:00 w Szkole Podstawowej nr 13 na ulicy Katowickiej 35.

Kolejnego dnia, tj. 29 września o godzinie 17:30 w Zespole Szkół nr 6 przy ulicy Harcerskiej 12 (wejście od strony auli przy ulicy Harcerskiej) odbędzie się zebranie ogólne mieszkańców osiedla Arki Bożka zwołane przez Prezydent Miasta Annę Hetman w celu wybrania nowego przewodniczącego Zarządu Osiedla.

O ile w wyznaczonym terminie nie uzyska się obecności wymaganej liczby mieszkańców, nowy termin wyborów wyznacza się na ten sam dzień, 10 minut po wyznaczonym czasie. Głosowanie odbywać się będzie za pomocą kart do głosowania, w które należy wpisać: imię, nazwisko, miejsce zamieszkania oraz datę urodzenia. Brak podania wymaganych danych spowoduje nieważność głosu.

W trosce o wspólne bezpieczeństwo prosi się mieszkańców o zachowanie reżimu sanitarnego i stosowanie środków ochrony osobistej (maseczki), a także zachowanie bezpiecznej odległości.

O terminach kolejnych spotkań będziemy informować na bieżąco.

źródło: www.jastrzebie.pl

Leave a comment

Send a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *