PUBLIKUJEMY WIZERUNEK PODEJRZANYCH O ZNISZCZENIE MIENIA

PUBLIKUJEMY WIZERUNEK PODEJRZANYCH O ZNISZCZENIE MIENIA

Wydział Kryminalny jastrzębskiej komendy prowadzi dochodzenie w sprawie przestępstwa zniszczenia mienia. Śledczy dążą do ustalenia tożsamości osób widocznego na opublikowanych zdjęciach i monitoringu. Apelujemy do wszystkich osób, które mają jakiekolwiek informacje mogące pomóc w ustaleniu ich tożsamości o kontakt z Komendą Miejską Policji w Jastrzębiu-Zdroju – tel. 47 85 542 00, 47 85 542 86.

Śledczy ustalili, że o zniszczenie mienia podejrzewane są osoby, których wizerunek publikujemy na naszej stronie. Do przestępstwa doszło 31.12.2020 roku w Parku Zdrojowym w Inhalatorium.

Wszystkie osoby mogące pomóc w zidentyfikowaniu młodych ludzi oraz osoby posiadające jakiekolwiek informacje mogące pomóc w ustaleniu ich miejsca pobytu prosimy o kontakt z dyżurnym Komendy Miejskiej Policji w Jastrzębiu-Zdroju pod numerem telefonu 47 85 542 00, Wydziałem Kryminalnym w Jastrzębiu-Zdroju: osobiście, e-mailowo: kryminalny@jastrzebie.ka.policja.gov.pl, telefonicznie: 47 85 542 86 lub na numer alarmowy 112. Gwarantujemy anonimowość!

źródło: Policja Jastrzębie

Leave a comment

Send a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *