PUBLIKUJEMY WIZERUNEK W SPRAWIE KRADZIEŻY HULAJNOGI

PUBLIKUJEMY WIZERUNEK W SPRAWIE KRADZIEŻY HULAJNOGI

Jastrzębscy policjanci poszukują sprawców kradzieży elektrycznej hulajnogi. Mężczyźni, których wizerunek widoczny jest na opublikowanych zdjęciach, są podejrzewani o kradzież w sklepie przy ulicy Arki Bożka w Jastrzębiu-Zdroju. Osoby, które rozpoznają mężczyzn, prosimy o przekazywanie informacji w tej sprawie.


Z ustaleń śledczych wynika, że 12 czerwca br. mężczyźni, działając wspólnie i w porozumieniu na terenie sklepu w Jastrzębiu-Zdroju, przy ulicy Arki Bożka skradli elektryczną hulajnogę o wartości 1200 złotych. Publikujemy zdjęcia z monitoringu, na którym kamery zarejestrowały podejrzewanych o dokonanie przestępstwa. Jastrzębscy śledczy dążą do ustalenia tożsamości tych mężczyzn.

Osoby, które rozpoznają podejrzewanych na zdjęciach oraz osoby posiadające informacje, mogące pomóc w ustaleniu ich miejsca pobytu, prosimy o kontakt z dyżurnym Komendy Miejskiej Policji w Jastrzębiu-Zdroju pod numerem telefonu 47 85 542 00, Wydziałem Kryminalnym w Jastrzębiu-Zdroju osobiście, mailowo: kryminalny@jastrzebie.ka.policja.gov.pl, telefonicznie: 47 85 542 86 lub na numer alarmowy 112. Gwarantujemy anonimowość!

źródło: Policja Jastrzębie

Leave a comment

Send a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *