PUBLIKUJEMY WIZERUNEK W SPRAWIE KRADZIEŻY SPRZĘTU KOMPUTEROWEGO

PUBLIKUJEMY WIZERUNEK W SPRAWIE KRADZIEŻY SPRZĘTU KOMPUTEROWEGO

Policjanci z Jastrzębia-Zdroju poszukują sprawcy kradzieży sprzętu komputerowego. Mężczyzna, którego wizerunek widoczny jest na opublikowanych zdjęciach, jest podejrzewany o kradzież przy alei Piłsudskiego w Jastrzębiu-Zdroju. Osoby, które rozpoznają mężczyznę, prosimy o przekazywanie informacji w tej sprawie.


Z ustaleń śledczych wynika, że 4 września br. mężczyzna skradł ze sklepu w Jastrzębiu-Zdroju, przy alei Piłsudskiego, 2 sztuk myszek komputerowych oraz słuchawki o łącznej wartości ponad 900 złotych. Publikujemy zdjęcia z monitoringu, na którym kamery zarejestrowały podejrzewanego o dokonanie przestępstwa. Jastrzębscy śledczy dążą do ustalenia tożsamości tego mężczyzny.

Osoby, które rozpoznają mężczyznę na zdjęciu oraz osoby posiadające informacje, mogące pomóc w ustaleniu jego miejsca pobytu, prosimy o kontakt z dyżurnym Komendy Miejskiej Policji w Jastrzębiu-Zdroju pod numerem telefonu 47 85 542 00, Wydziałem Kryminalnym w Jastrzębiu-Zdroju osobiście, mailowo: kryminalny@jastrzebie.ka.policja.gov.pl, telefonicznie: 47 85 542 86 lub na numer alarmowy 112. Gwarantujemy anonimowość!

źródło: Policja Jastrzębie

Leave a comment

Send a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *