PUBLIKUJEMY WIZERUNEK W SPRAWIE KRADZIEŻY

PUBLIKUJEMY WIZERUNEK W SPRAWIE KRADZIEŻY

Policjanci z Jastrzębia-Zdroju poszukują mężczyzn, których wizerunek zarejestrowały kamery monitoringu. Mężczyźni dokonali kradzieży wiertarko-wkrętarki, artykułów spożywczych oraz środków czystości na ulicy Marusarzówny w Jastrzębiu-Zdroju. Osoby, które rozpoznają mężczyzn, prosimy o przekazywanie informacji w tej sprawie.

Z ustaleń śledczych wynika, że 31 lipca 2020 r. między godziną 21.00 a 21.30, w jednym ze sklepów na ulicy Marusarzówny sprawcy dwukrotnie dokonali kradzieży. Łupem padły wiertarko-wkrętarka, artykuły spożywcze oraz środki czystości o łącznej wartości ponad 1300 złotych. Publikujemy zdjęcia z monitoringu, na którym kamery zarejestrowały sprawców dokonania przestępstwa. Jastrzębscy śledczy dążą do ustalenia tożsamości sprawców.

Osoby, które rozpoznają mężczyzn na zdjęciu oraz osoby posiadające informacje, mogące pomóc w ustaleniu jego miejsca pobytu, prosimy o kontakt z dyżurnym Komendy Miejskiej Policji w Jastrzębiu-Zdroju pod numerem telefonu 47 85 542 00, Wydziałem Kryminalnym w Jastrzębiu-Zdroju: osobiście, e-mailowo: kryminalny@jastrzebie.ka.policja.gov.pl, telefonicznie: 47 85 542 86, 47 85 543 84 lub na numer alarmowy 112. Gwarantujemy anonimowość!

źródło: Policja Jastrzębie

Leave a comment

Send a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *