Spotkanie z Wojciechem Bonowiczem

Spotkanie z Wojciechem Bonowiczem

Po raz kolejny Miejska Biblioteka Publiczna zaprasza na wirtualne spotkanie z pisarzem.

Biblioteka tworzy wirtualną przestrzeń literacką i kulturalną. Teraz możecie słuchać o literaturze i uczestniczyć w spotkaniach autorskich nie wychodząc z domu. Tym razem wszyscy zainteresowani spotkają się z Wojciechem Bonowiczem na Facebooku Miejskiej Biblioteki Publicznej 18 czerwca o godz. 18:00.

Uczestnicy wirtualnego spotkania będą dyskutować o książkach. Między innymi o niezwykłym „Dzienniku końca świata”, książkach biograficznych poświęconych ks. Józefowi Tischnerowi, wywiadach-rzekach, twórczości Kornela Filipowicza, a także o innych tematach związanych z literaturą. Spotkajmy się na Facebooku!

Wojciech Bonowicz – poeta i publicysta, autor książek biograficznych o ks. Józefie Tischnerze, autor lub współautor wywiadów-rzek. Laureat Nagrody Literackiej Gdynia w kategorii poezja (2007), dwukrotnie (2002 i 2007) nominowany do Nagrody Nike, nominowany do Nagrody im. Wisławy Szymborskiej. Opracował wybrane wiersze Marcina Świetlickiego, Władysława Sebyły, Andrzeja Bursy i opowiadania Kornela Filipowicza.

Projekt dofinansowano ze środków Narodowego Centrum Kultury w ramach programu „Kultura w sieci”.

źródło: jastrzebie.pl

Leave a comment

Send a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *