Trwa sesja wyjazdowa Jastrzębskiego Węgla!

Trwa sesja wyjazdowa Jastrzębskiego Węgla!

Po rozegranym awansem meczu w Gdańsku Pomarańczowych czeka kolejne starcie poza „domem”. W środę w ramach 11. kolejki PlusLigi nasz zespół zmierzy się ze Ślepskiem Malow Suwałki.

Bezpośrednio po zwycięstwie z Treflem Gdańsk 3:1 nasza drużyna udała się w podróż na Podlasie, gdzie w środę zagra o ligowe punkty w Suwałkach.

Nasz najbliższy rywal rozegrał w tym sezonie siedem spotkań, z czego cztery wygrał i trzy przegrał. Z kolei nasza ekipa ma za sobą sześć gier o punkty, w których pięciokrotnie wychodziła zwycięsko. Szkoleniowiec naszej drużyny ma jednak duży respekt dla środowego rywala.

– Środowe starcie będzie niezwykle trudnym wyzwaniem. Wystąpimy przeciwko drużynie, która zawsze jest chętna i gotowa do walki. Mamy za sobą długą trasę z wieloma pokonanymi kilometrami, ale to nie jest wymówka, żeby nie zaprezentować w Suwałkach naszej najlepszej siatkówki – mówi Luke Reynolds, szkoleniowiec Jastrzębskiego Węgla.

Suwałki Arena dała się już poznać w PlusLidze ze znakomitej atmosfery panującej w tym obiekcie, ale jak wiadomo w tym sezonie – z powodu pandemii koronawirusa – mecze odbywają się bez udziału publiczności.

– Suwalska arena to świetne miejsce do gry. Szkoda, że w środę nie będzie wypełniona kibicami, ale my zrobimy wszystko co w naszej mocy, aby dostarczyć ludziom w domach przed telewizorami rozrywkę i zrobić kolejny krok naprzód w naszej „podróży” – zapowiada opiekun naszego zespołu.

Bezpośrednią transmisję z tego spotkania przeprowadzi stacja Polsat Sport. Początek meczu o godzinie 17:30.

źródło: jastrzebskiwegiel.pl

Leave a comment

Send a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *