TYLKO LEKKIE OBJAWY

TYLKO LEKKIE OBJAWY

Jastrzębski Klub Hokejowy GKS Jastrzębie informuje, iż po tygodniu od wykrycia zakażenia wirusem COVID-19 u części zawodników naszej drużyny stan ich zdrowia jest co najmniej zadowalający. Jedynie kilku z nich wykazuje drobne objawy przeziębieniowe. W związku z tym już pod koniec bieżącego tygodnia rozpoczną się kolejne testy na obecność wirusa, które – w przypadku negatywnych wskazań – pozwolą na powrót podopiecznych trenera Roberta Kalabera do normalnych treningów na lodzie.

Przypomnijmy, że pierwsze informacje na temat zakażenia wirusem COVID-19 pojawiły się u jednego z naszych zawodników w pierwszy weekend sierpnia. Następnie w wyniku przeprowadzonych z inicjatywy naszego klubu testów część zespołu oraz sztabu trenerskiego musiała udać się na kwarantannę. W efekcie przygotowania do sezonu 2020/2021 zostały przerwane, a JKH GKS Jastrzębie zrezygnował z udziału w Turnieju o Puchar RT Torax w Porubie.

Dalsze kroki zarządu i sztabu trenerskiego JKH GKS Jastrzębie uzależnione będą od stanu zdrowia naszych zawodników, o którym będziemy informować was na bieżąco.

źródło: www.jkh.pl

Leave a comment

Send a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *