TYLKO W BIURZE LUB ON-LINE!

TYLKO W BIURZE LUB ON-LINE!

Jastrzębski Klub Hokejowy GKS Jastrzębie informuje, iż wyłącznie w czwartek i w piątek (10-11 września) będzie można nabywać stacjonarnie bilety na piątkowy mecz z Zagłębiem Sosnowiec oraz poprzedzającą go Prezentację Drużyny. Wejściówki będą spersonalizowane (na dane spotkanie) i są dostępne w biurze naszego klubu na Jastorze w godz. 8:00 – 13:00 w cenie 15 zł i 12 zł. Uwaga! Ze względu na obowiązujące obostrzenia nie będzie można zakupić biletów w kasie przed spotkaniem!

Obok sprzedaży stacjonarnej wciąż można także nabywać bilety on-line za pośrednictwem strony http://bilety.jkh.pl/. W tej kwestii nastąpiła istotna zmiana, która dodatkowo zachęca do zakupu wejściówki w tej formie. Od sezonu 2020/2021 nie trzeba drukować zakupionego biletu, a wystarczy jedynie posiadać go na swoim aparacie telefonicznym. Należy jedynie dysponować prawidłowo funkcjonującym wyświetlaczem.

Przypominamy jednocześnie, iż nadal obowiązują wszelkiego rodzaju reżimy sanitarne. Oznacza to, że będziecie mogli zasiąść na trybunach Lodowiska Jastor tylko i wyłącznie na tym siedzeniu, które nie zostało oznaczone taśmą „Zakaz siadania”.

Więcej informacji o biletach i karnetach: https://jkh.pl/informacje-bilety-i-karnety/.

źródło: www.jkh.pl

Leave a comment

Send a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *