W środę start przygotowań!

W środę start przygotowań!

Po zaledwie 11 dniach od zakończenia sezonu 2019/2020 zawodnicy GKS-u Jastrzębie wznowią przygotowania do trzeciego z kolei sezonu na zapleczu ekstraklasy.

Tegoroczna letnia przerwa w rozgrywkach ligowych będzie wyjątkowo krótka. Ostatni mecz minionego sezonu i inaugurację rozgrywek w sezonie 2020/2021 dzieli zaledwie 35 dni, co oznacza także skrócone przygotowania.

Po dziesięciu dniach urlopów, w środę, 5 sierpnia, pierwsza grupa zawodników GKS-u Jastrzębie spotka się ponownie w katowickiej Akademii Wychowania Fizycznego, gdzie tradycyjnie już przejdzie testy motoryczne. Pierwsze wspólne zajęcia na boisku przy ul. Kościelnej zaplanowano na czwartek, na godzinę 10:00. W sobotę i niedzielę testy motoryczne w Akademii Wychowania Fizycznego przejdą druga i trzecia grupa zawodników.

Przed inauguracją nowego sezonu, którą zaplanowano na 29-30 sierpnia (terminarz nie jest jeszcze znany), nasz zespół ma w planach rozegranie dwóch meczów sparingowych. Ponadto zagramy również wyjazdowe spotkanie ze Stomilem Olsztyn w ramach 1/32 Totolotek Pucharu Polski. Termin tego spotkania nie został jeszcze ustalony.

Znany jest już jeden z dwóch sparingpartnerów naszego zespołu. W środę, 12 sierpnia, zagramy z czeskim MFK Karvina. Miejsce i godzina tego spotkania są w trakcie ustalania, podobnie jak drugi sparingpartner.

W najbliższych dniach informować będziemy także o kolejnych ruchach kadrowych w naszym zespole. Dodatkowo przypominamy, że ze względu na obostrzenia w związku epidemią koronawirusa, wszystkie treningi są zamknięte dla mediów zewnętrznych.

źródło: GKS Jastrzębie

Leave a comment

Send a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *