''Wielki respekt dla Jastrzębia''

''Wielki respekt dla Jastrzębia''

Po wtorkowym spotkaniu na Jastorze, w którym JKH GKS Jastrzębie pokonał Podhale Nowy Targ 3:2 po dogrywce swoimi opiniami na temat zawodów podzielili się trenerzy obu ekip: Phillip Barski (Podhale) i Robert Kalaber (JKH GKS).

Tradycyjnie jako pierwszy głos zabrał szkoleniowiec naszych gości. – Jak zwykle Jastrzębie zagrało z nami bardzo dobrze. W pierwszej tercji gospodarze oddali znacznie więcej strzałów na bramkę niż my, bodajże 30:12. Mieli też kilka gier w przewadze, których nam z różnych powodów zabrakło. Walczyliśmy przez całe spotkanie i staraliśmy najmocniej, jak się dało. Natomiast przeciwnicy grali szybko, agresywnie, a my staraliśmy się pokrzyżować im szyki – opisywał trener „Szarotek”.

  • Mamy wiele respektu dla JKH GKS Jastrzębie oraz jego sztabu trenerskiego. Graliśmy przeciw Jastrzębiu kolejny raz i wyraźnie w tych starciach nie idzie nam tak dobrze, jak z innymi drużynami w tej lidze. Będziemy starali się wyciągnąć wnioski na przyszłość – podsumował Phillip Barski.

Następnie swoją ocenę zaprezentował Robert Kalaber. – Wszystko przebiegało dziś tak, jak miało być… Oczywiście poza tym jednym punktem, który straciliśmy. Dziś zaprezentowaliśmy dobre podejście do meczu, a także zagraliśmy w dobrym tempie. Stworzyliśmy kilka groźnych sytuacji, ale musimy poprawić skuteczność. Ponadto dobrze zagrał dziś Przemysław Odrobny – analizował szkoleniowiec naszego zespołu.

  • Dwukrotnie prowadziliśmy – najpierw 1:0, a następnie 2:1. Niestety, nie ustrzegliśmy się błędów, które Podhale wykorzystało. Walczyliśmy, staraliśmy się, ale nie zachowaliśmy spokoju w końcówce w dążeniu do zwycięstwa. Oczywiście, jestem z tych dwóch punktów. Moim zdaniem byliśmy lepsi na krążku przez całe spotkanie. Jednak szkoda tego jednego punktu, bo każdy jest bardzo ważny. W tabeli panuje ogromny ścisk, więc każdy jeden punkt się liczy. Podsumowując jednak, zagraliśmy dobry mecz i już teraz szykujemy się na czwartkowe starcie z Nitrą – podkreślił Robert Kalaber.

Źródło: JKH GKS Jastrzębie

Leave a comment

Send a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.