WYRÓŻNIENIE DLA ''SAWIEGO''

WYRÓŻNIENIE DLA ''SAWIEGO''

Redakcja portalu Hokej.net wybrała najlepszego zawodnika października w naszej ekstralidze. Miło nam poinformować, iż za miniony miesiąc wyróżnieniem uhonorowany został napastnik JKH GKS Jastrzębie Radosław Sawicki.

– 25-letni skrzydłowy ma za sobą bardzo dobry czas, co świetnie obrazują statystyki. W 8 spotkaniach zdobył 13 punktów za 8 bramek i 5 asyst! Dość powiedzieć, że punktował w 7 z 8 rozegranych spotkań. Tym jedynym meczem bez zdobyczy był mecz z GKS-em Tychy, przegrany przez jastrzębian 0:1. A dodajmy, że ekipa znad czeskiej granicy nie rozegrała jeszcze spotkania ze Stoczniowcem Gdańsk. Starcia z ekipą znad Bałtyku na razie są świetną okazją do tego, by podreperować statystyki – argumentuje swój wybór redakcja Hokej.net.

Pochwał dla napastnika nie szczędził w rozmowie z portalem nasz szkoleniowiec Robert Kalaber. – Wiem, że może grać jeszcze lepiej. Cały czas rozwija się i wierzymy, że wciąż będzie naszym mocnym ogniwem – uważa pełniący obowiązki zarówno trenera JKH GKS, jak i selekcjonera reprezentacji Polski Słowak. Dodajmy, że dobra postawa „Sawiego” zaowocowała powołaniem na najbliższe towarzyskie mecze biało-czerwonych z Węgrami.

źródło: jkh.pl

Leave a comment

Send a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *