Z Orlikiem planowo

Piątkowy mecz 34. kolejki Polskiej Hokej Ligi, w którym JKH GKS Jastrzębie podejmie Orlika Opole odbędzie się zgodnie z planem. To będzie pierwszy domowy mecz w tym roku dla triumfatora rozgrywek o Puchar Polski.

Ogromne kłopoty finansowe naszego najbliższego rywala nie stanęły na przeszkodzie w rozegraniu meczu 34. kolejki. Mecz JKH – Orlik odbędzie się zgodnie z terminarzem, czyli w piątek 4 stycznia o godzinie 18:00 na lodowisku Jastor. Dla miejscowych kibiców to będzie pierwsza okazja do obejrzenia świeżo upieczonego zdobywcy Pucharu Polski na własnym lodzie.

Dla Orlika piątkowy pojedynek będzie pierwszym meczem tego roku. Jastrzębianie natomiast grali już pod Wawelem, gdzie ekipa znad czeskiej granicy pokonała Pasy 4:1. Zespół Roberta Kalabera potwierdził tą wygraną, że niedawny triumf w Pucharze Polski nie był dziełem przypadku. Teraz hokeiści JKH również będą faworytem, ale bez względu na kłopoty organizacyjne rywali, jastrzębianie muszą zachować koncentrację od pierwszej do ostatniej akcji.

Źródło: JKH GKS Jastrzębie