ZAGINĄŁ POLAK ZE STRONIA ŚLĄSKIEGO

ZAGINĄŁ POLAK ZE STRONIA ŚLĄSKIEGO

Rodzina i znajomi poszukują Dariusza Tomaszewskiego, który zaginął na terenie Czech. Po nocnej zmianie 5.01. w fabryce Škody w Mladej Boleslavi mężczyzna nie wrócił do hotelu. Ktokolwiek zna miejsce pobytu zaginionego, proszony jest o kontakt z policją.

Mężczyzna pochodzi ze Stronia Śląskiego. 5 stycznia wyszedł do pracy na nocną zmianę razem z kolegą. Rozstali się za główną bramą zakładu. Po zakończonej zmianie nie wrócił do hotelu pracowniczego, gdzie zostały wszystkie jego rzeczy, dokumenty i telefon. Jego miejsce pobytu jest nieznane. Do chwili obecnej nie nawiązał żadnego kontaktu z rodziną i znajomymi. Według dalszych ustaleń 19 stycznia zaginiony (lub osoba łudząco do niego podobna) był widziany w jednej z przychodni lekarskich w Mladej Boleslavi i w centrum handlowym „Bondy”.  Poszukiwany miał na sobie firmowe ubranie z logo Škody. Z dotychczasowych ustaleń wynika, że w sobotę  9 stycznia był legitymowany przez czeską policję.
Ktokolwiek zna miejsce pobytu zaginionego lub posiada informacje w tej sprawie proszony jest o niezwłoczny kontakt z Komisariatem Policji w Lądku Zdroju lub pod numerem telefonu +48 502 837 241. 

źródło treści oraz fotografii: glos.live

Leave a comment

Send a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *