[ZAPOWIEDŹ] Miedź Legnica - GKS Jastrzębie

Po emocjach ligowych czas na emocje związane z Pucharem Polski. We wtorkowy wieczór naszym rywalem w tych rozgrywkach będzie Miedź Legnica.

Legniczanie to nasz ligowy rywal, który po 15. kolejkach Fortuna 1 ligi zajmuje 6. miejsce w tabeli z dorobkiem 24 punktów. Zdecydowanie lepiej podopieczni trenera Dominika Nowaka radzą sobie przed własną publicznością. Na sześć rozegranych w tym sezonie spotkań wygrali cztery z nich i dwa zremisowali. Oznacza to, że są – oprócz GKS-u Jastrzębie – jedyną niepokonaną ekipą na własnym stadionie. W poprzedniej rundzie nasi wtorkowi rywale nie bez problemów wyeliminowali trzecioligowe rezerwy Zagłębia Lubin. W regulaminowym czasie gry był remis 2:2, zdobywając dwie bramki w końcowych minutach spotkania. Dogrywka nie przyniosła rozstrzygnięcia, więc zwycięzcę wyłoniły rzuty karne, w których lepsi okazali się zawodnicy Miedzi, wygrywając 3:1.

Nasz zespół udał się do Legnicy po poniedziałkowym treningu na Stadionie Miejskim w świetnych humorach. Nic dziwnego, skoro w trzech ostatnich meczach zainkasowaliśmy dziewięć punktów, przy okazji nie tracąc ani jednej bramki, co dało nam awans na 4. miejsce w tabeli. Awans do 1/16 dało nam z kolei zwycięstwo przy Harcerskiej z Bruk-Betem Termalica Nieciecza 1:0. Bramkę w tym spotkaniu zdobył w 87. minucie Kamil Adamek.

1/16 finału Totolotek Puchar Polski
Miedź Legnica – GKS Jastrzębie
Wtorek, 29 października, godz. 19:00, Stadion im. Orła Białego w Legnicy

Źródło: GKS Jastrzębie

Leave a comment

Send a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.