ZMIANA GOSPODARZA MECZU

ZMIANA GOSPODARZA MECZU

Kibiców JKH GKS Jastrzębie czeka niebawem spora dawka hokejowych emocji na Lodowisku Jastor. W trzecim i czwartym tygodniu października podopieczni Roberta Kalabera aż trzy razy z rzędu zagrają u siebie, podejmując kolejno Stoczniowiec Gdańsk (16.10), GKS Tychy (18.10) oraz Re-Plast Unię Oświęcim (23.10). Pojedynek z mistrzem Polski miał pierwotnie odbyć się na wyjeździe, jednakże w związku z zaplanowanym na 20 października meczem o Superpuchar Polski został przeniesiony na Jastor.

W pojedynku o Superpuchar Polski wystąpią – podobnie jak przed rokiem – hokeiści JKH GKS Jastrzębie (zdobywcy Pucharu Polski 2020) oraz GKS Tychy (mistrzowie Polski 2020). Tym razem jednak areną zmagań będzie Stadion Zimowy. Ponieważ według terminarza dwa dni wcześniej obie ekipy powinny zmierzyć się w Tychach w meczu ekstraligowym, postanowiono dokonać zmiany gospodarza zawodów.

Tym samym 18 października o godz. 17:00 JKH GKS Jastrzębie podejmie tyszan na Jastorze w meczu o ligowe punkty, natomiast dwa dni później zagra z podopiecznymi Krzysztofa Majkowskiego na Stadionie Zimowym o Superpuchar Polski. W związku z tą zmianą derby w ramach trzeciej (29 listopada) i czwartej (22 stycznia) rundy fazy zasadniczej odbędą się w Tychach.

Bez zmian pozostają terminy spotkań ze Stoczniowcem (16.10, godz. 18:00) oraz Re-Plast Unią Oświęcim (23.10, godz. 18:00).

źródło: www.jkh.pl

Leave a comment

Send a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *