Zmiany w Zarządzie i Radzie Nadzorczej Spółki

Zmiany w Zarządzie i Radzie Nadzorczej Spółki

Informujemy, że Rada Nadzorcza Klubu Sportowego „GKS 1962 Jastrzębie” S.A. („Spółka”) powołała pana Rafała Stano oraz pana Tomasza Kocerbę do Zarządu Spółki powierzając każdemu z nich pełnienie funkcji Wiceprezesa Zarządu Spółki.

Pan Rafał Stano ma 37 lat i pochodzi z Jastrzębia-Zdroju. Od czternastu lat związany jest z branżą finansową. Z powodzeniem budował i rozwijał sieci sprzedaży zarówno polskich, jak i zagranicznych spółek. Cechuje go przede wszystkim pracowitość i przejrzystość w biznesie. W klubie będzie odpowiedzialny za sprawy organizacyjno-finansowe. – Przygodę z GKS-em Jastrzębie rozpocząłem w wieku 7 lat, kiedy to trafiłem pierwszy raz na mecz przy Harcerskiej. Wtedy narodziła się moja pasja do tego klubu, która trwa do dnia dzisiejszego.

Pan Tomasz Kocerba ma 29 lat, jest trenerem z licencją UEFA A, posiada również dyplom magistra Wychowania Fizycznego, który zdobył na Akademii Wychowania Fizycznego w Katowicach. Od czterech lat prowadzi swoją firmę, która zajmuje się organizacją zajęć sportowych na terenie przedszkoli. Należy również do grupy Deductor, zajmującej się edukowaniem trenerów i prowadzeniem szkoleń na terenie całej Polski. Pochodzi z Jastrzębia-Zdroju, przeszedł jako zawodnik wszystkie etapy szkolenia, od skrzata po juniora starszego, aż do pierwszej drużyny GKS Jastrzębie, w której występował w sumie przez 5,5 sezonu. – Uważam, że znam nasze środowisko od podszewki i mogę przyczynić się do rozwoju jastrzębskiej piłki. Moim głównym celem będzie rozwijanie klubu pod względem sportowym, z naciskiem na aspekty szkoleniowe, organizacyjne i biznesowe w Akademii Piłkarskiej GKS Jastrzębie – mówi nowy wiceprezes Spółki.

Jednocześnie zakończył się okres oddelegowania Członka Rady Nadzorczej Spółki pana Adama Kulińskiego do czasowego wykonywania czynności Członka Zarządu.

Ponadto, w związku z rezygnacją Pana Ireneusza Miśkowca z pełnienia funkcji Członka Rady Nadzorczej Spółki, Nadzwyczajne Walne Zgromadzenie Spółki powołało do Rady Nadzorczej Spółki Pana Adriana Brachaczek, właściciela marki Wakacje Cały Rok, a jednocześnie jednego ze sponsorów Spółki.

Wskutek powyższych zmian aktualny skład organów Spółki przedstawia się następująco:

Zarząd Spółki
Dariusz Stanaszek – Prezes Zarządu
Rafał Stano – Wiceprezes Zarządu
Tomasz Kocerba – Wiceprezes Zarządu

Rada Nadzorcza Spółki
Andrzej Kwiatek – Przewodniczący Rady Nadzorczej
Adam Kuliński – Członek Rady Nadzorczej
Adrian Brachaczek – Członek Rady Nadzorczej

Źródło: GKS Jastrzębie

Leave a comment

Send a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.