Zwarci i gotowi do walki!

Zwarci i gotowi do walki!

Odliczamy godziny do ćwierćfinałów fazy play-off, które ruszą w najbliższy weekend. Nie trzeba dodawać, że najciekawiej zapowiada się pojedynek zdobywców Pucharu Polski z wicemistrzami kraju, czyli JKH GKS Jastrzębie z Comarch Cracovią. Tymczasem podopieczni Roberta Kalabera szykują się do tej walki na pełnych obrotach. Szczególnie cieszyć musi sytuacja „zdrowotna” w naszym zespole, bowiem nasz szkoleniowiec ma do dyspozycji praktycznie wszystkich zawodników!

Podczas wtorkowego treningu na taflę Jastora wylane zostały dosłownie hektolitry potu. Trener Kalaber nie szczędził gardła, a nasi zawodnicy – sił i zaangażowania. Wśród uczestniczących w zajęciach hokeistów był także Jakub Michałowski, który wrócił już do Jastrzębia-Zdroju po ceremoniach żałobnych po śmierci jego Taty, słynnego pięściarza Krzysztofa Michałowskiego. Spoza tafli trening obserwować musiał jedynie Jan Sołtys, który wróci do gry dopiero w przyszłym sezonie.

Przypomnijmy, że rywalizacja o awans do ćwierćfinałów trwać będzie do czterech wygranych spotkań. Dwa pierwsze już w najbliższą sobotę i niedzielę na naszym lodowisku. Początek obu meczów o godz. 17:00. Bilety na te pojedynki są już dostępne w siedzibie naszego klubu na Jastorze.

Źródło: JKH GKS Jastrzębie

Leave a comment

Send a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *