DECEMBER 9, 2022
SPORT

Skład Jastrzębskiego Węgla na Letnią Ligę na piasku

post-img

W dniach 11-14 sierpnia nasza drużyna weźmie udział w III edycji Letniej Grand Prix PLS na piasku. Transmisje z meczów – na sportowych antenach Polsatu.

Skład Jastrzębskiego Węgla na PreZero Grand Prix PLS jest następujący: Jan Hadrava, Kamil Dębski, Jakub Macyra, Rafał Szymura (kapitan), Eemi Tervaportti, Maksymilian Granieczny. Trenerzy: Leszek Dejewski i Bartosz Celadyn.

Zawodnicy, którzy nie jadą na Ligę Letnią będą trenować w Jastrzębiu-Zdroju pod okiem trenera Henrique Furtado, asystenta Marcelo Mendeza.

Na starcie rozgrywek nasz zespół zmierzy się ze Stalą Nysa (11.08, godz. 17:45). Drugiego dnia naszą drużynę czeka starcie z którąś z ekip z pary: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle – Barkom Każany Lwów. W zawodach obowiązuje tzw. brazylijski system grania, którego podstawową zasadą jest odpadnięcie zespołu z turnieju dopiero po drugiej porażce.

Zawody zostaną rozegrane w Kompleksie Sportowym Wandy Kraków. Wstęp na turnieje i do strefy kibica w Krakowie będzie bezpłatny. Transmisje z meczów będą dostępne na sportowych antenach Polsatu.

W czwartek rozpoczynamy zmagania na plaży. Mam nadzieję, że widzimy się z Wami w Krakowie. Trzymajcie za nas kciuki! – apeluje do kibiców Jan Hadrava, czeski atakujący Jastrzębskiego Węgla.

źródło:jastrzebskiwęgiel

O Nas

Jastrzębski portal dialogu społecznego.
Unia Europejska
Mieszkańcy Jastrzębia i okolic