DECEMBER 9, 2022
SPORT

Zapraszamy na Piknik z Hokejem!

post-img

Jeśli nie macie jeszcze planów na piątek (12.08), to... już macie! Zapraszamy wszystkich, małych i dużych fanów JKH GKS Jastrzębie do udziału w drugiej edycji Pikniku z Hokejem, która odbędzie się na parkingu przed Lodowiskiem Jastor. W planie imprezy, którą współorganizujemy z Kopalnią Wiedzy JSW, jest ogrom atrakcji dla każdego!

W programie Pikniku z Hokejem znajdują się rzecz jasna spotkania z naszymi zawodnikami, którzy nikomu nie odmówią wspólnej fotki oraz... gry w unihokeja. To jednak daleko nie wszystko, bowiem przed Jastorem umiejscowione zostaną trzy duże dmuchane zjeżdżalnie dla dzieci, a także punkt gastronomiczny (m.in. z niestarzejącą się watą cukrową) i stanowiska z zabawami animacyjnymi, o które zadba Explozja Tańca.

Ponadto będziecie mogli wziąć udział w Eksplozji Kolorów, zagrać w cymbergaja czy podziwiać występy Explozji Tańca oraz pokazy strażackie przygotowane przez jastrzębską Straż Pożarną. Na miejscu przekonacie się, że 12 sierpnia w godz. 16:00-19:00 nie będzie miejsca na nudę! Zapraszamy! 

źródło:jkhgksjastrzebie

O Nas

Jastrzębski portal dialogu społecznego.
Unia Europejska
Mieszkańcy Jastrzębia i okolic