DECEMBER 9, 2022
SPORT

Wracają karnety na Jastrzębski Węgiel!

post-img

 

Z wielką przyjemnością informujemy, że po dwóch latach przerwy spowodowanej obostrzeniami pandemicznymi wracają karnety na mecze „domowe” Jastrzębskiego Węgla!

Już w przyszłym tygodniu rozpocznie się sprzedaż stałych abonamentów na sezon 2022/2023. Podobnie jak to miało miejsce w poprzednich latach będzie się ona odbywać dwuetapowo:

17 sierpnia ruszy przedsprzedaż dla posiadaczy karnetów z sezonu 2019/2020. Osoby te będą miały pierwszeństwo w zakupie karnetu na nadchodzący sezon z możliwością zachowania swojego miejsca w hali. Przedsprzedaż potrwa do 31 sierpnia.

- 1 września natomiast wystartuje sprzedaż ogólna karnetów.

Zarówno przedsprzedaż, jak i sprzedaż ogólna będą prowadzone stacjonarnie w biurze Klubu w dni robocze w godzinach od 9:00 do 15:00 (Hala Widowiskowo-Sportowa, Al. Jana Pawła II 6, wejście B, I piętro), jak również w internecie w serwisie jastrzebskiwegiel.abilet.pl.

Zakup karnetu w przedsprzedaży w formie stacjonarnej odbywać się będzie za okazaniem karnetu z sezonu 2019/2020 lub kodu pierwokupu karnetu. Z kolei, jeśli chodzi o zakup karnetu online, to będzie się ona odbywać po zalogowaniu się do systemu (lub zarejestrowaniu się w przypadku braku konta w tym systemie) i podaniu kodu pierwokupu karnetu. W razie pytań i wątpliwości prosimy o kontakt mailowy pod adresem: pomoc@abilet.pl.

Odbiór karnetu będzie możliwy: a. bezpłatnie w siedzibie Klubu, b. z zamówieniem do paczkomatu (koszt 12 złotych), c. przesyłką kurierską pod wskazany adres zamieszkania (koszt 20 złotych).

Ponadto, w przyszłym tygodniu podana zostanie informacja dotycząca sprzedaży karnetów w kopalniach należących do naszego Strategicznego Partnera - Jastrzębskiej Spółki Węglowej S.A.

Dlaczego warto kupić karnet na Jastrzębski Węgiel? W cenie karnetu będą mieli Państwo możliwość obejrzenia wszystkich meczów naszej drużyny rozgrywanych w jastrzębskiej Hali Widowiskowo-Sportowej w PlusLidze (runda zasadnicza i faza play off), w Pucharze Polski oraz w Lidze Mistrzów. W minionym sezonie nasz zespół rozegrał przed własną publicznością 24 spotkania. A pamiętajmy, że liczba drużyn w PlusLidze została powiększona z 14 do 16, natomiast w fazie play off rywalizacja została zwiększona z dwóch do trzech wygranych we wszystkich rundach: ćwierćfinale, półfinale i finale, a nie jak to miało miejsce w minionym sezonie tylko w finale.

Zakładając podobny scenariusz do sezonu poprzedniego, cena jednego meczu w karnecie wyniesie: 13,90 zł (karnet srebrny), 17,50 zł (karnet złoty) i 21,10 zł (karnet premium).

Dzięki wsparciu naszego Strategicznego Partnera - Jastrzębskiej Spółki Węglowej S.A., zbudowaliśmy zespół, który jest w stanie skutecznie powalczyć o najwyższe laury. Tworzą go m.in.: mistrzowie olimpijscy, reprezentanci swoich krajów, gwiazdy ligi, którymi kierować będzie utytułowany szkoleniowiec Marcelo Mendez.

W rankingach pod względem poziomu sportowego oraz atrakcyjności widowisk Jastrzębski Węgiel uzyskał w minionym sezonie najwyższą średnią ocenę spośród wszystkich klubów PlusLigi! Mecze z udziałem naszej drużyny rozgrywane w jastrzębskiej Hali Widowiskowo-Sportowej to gwarancja profesjonalnej organizacji zawodów, bezpieczna, rodzinna atmosfera na trybunach i niesamowite emocje.

 

Ceny karnetów na sezon 2022/2023 kształtują się następująco:

– karnet Srebrny – 390 złotych

– karnet Złoty – 490 złotych

– karnet Premium – 590 złotych

Ceny biletów na sezon 2022/2023 prezentują się następująco:

PLUSLIGA I PUCHAR POLSKI:

– 35 zł – normalny

– 25 zł – ulgowy (przysługują uczniom i studentom studiów dziennych do 26 lat po okazaniu przy wejściu do hali legitymacji szkolnej lub studenckiej)

– 10 zł – osoba niepełnosprawna poruszająca się na wózku inwalidzkim i 10 zł jej opiekun.

– Wstęp bezpłatny mają dzieci do lat 4.

LIGA MISTRZÓW:

– 40 zł – normalny

– 30 zł – ulgowy (przysługują uczniom i studentom studiów dziennych do 26 lat po okazaniu przy wejściu do hali legitymacji szkolnej lub studenckiej)

– 10 zł – osoba niepełnosprawna poruszająca się na wózku inwalidzkim i 10 zł jej opiekun.

– Wstęp bezpłatny mają dzieci do lat 4.

 

Zachęcamy Państwa do zakupu karnetów na sezon 2022/2023. Bądźcie z Jastrzębskim Węglem, kibicujcie naszej drużynie!

 

 

O Nas

Jastrzębski portal dialogu społecznego.
Unia Europejska
Mieszkańcy Jastrzębia i okolic