DECEMBER 9, 2022
SPORT

23 września o godzinie 17:00 prezentacja zespołu i mecz pokazowy!

post-img

Wkrótce rozpocznie się nowy sezon w PlusLidze. Zanim Jastrzębski Węgiel przystąpi do walki o ligowe punkty, w jastrzębskiej Hali Widowiskowo-Sportowej tradycyjnie już odbędzie się prezentacja drużyny połączona z pokazowym meczem otwarcia sezonu.

Wydarzenie to zaplanowano na piątek 23 września o godzinie 17:00. Bramy zostaną otwarte godzinę wcześniej. Wstęp na prezentację jak zwykle jest wolny!

Przedsezonową prezentację Jastrzębskiego Węgla poprowadzi szef redakcji sportowej Polskiego Radia Katowice Krzysztof Klepczyński. Jak zwykle gwarantujemy również profesjonalną oprawę muzyczną oraz audiowizualną.

Bezpośrednio po części oficjalnej prezentacji zaserwujemy naszym kibicom siatkarską ucztę. Jako że w tym roku obchodzimy jubileusz 10-lecia istnienia Akademii Talentów Jastrzębskiego Węgla na boisku Hali Widowiskowo-Sportowej dojdzie do pojedynku pomiędzy pierwszym zespołem Jastrzębskiego Węgla, a drużyną złożoną z adeptów Akademii. W jakiej formule? Przekonają się Państwo na miejscu!

Nasz Klub będzie dystrybuował darmowe wejściówki na prezentację, które będą wręczane kibicom przy wejściu do Hali Widowiskowo-Sportowej (Al. Jana Pawła II 6). Ponadto, osoby które zakupiły karnet na sezon 2022/2023 zachowują swoje miejsce wykupione zgodnie z karnetem. Jako że wysyłka karnetów przez naszego operatora – firmę Abilet.pl rozpocznie się 19 września, dokumentem uprawniającym karnetowiczów do wejścia na halę będzie więc albo karnet albo też wydrukowane potwierdzenie zakupu karnetu.

Już dziś serdecznie zapraszamy na prezentację Jastrzębskiego Węgla! Będzie się działo!

 

O Nas

Jastrzębski portal dialogu społecznego.
Unia Europejska
Mieszkańcy Jastrzębia i okolic