DECEMBER 9, 2022
SPORT

GKS Jastrzębie - Zagłębie II Lubin

post-img

W niedzielę o godzinie 14:00 rozpocznie się spotkanie 11. kolejki eWinner 2. Ligi, w którym GKS Jastrzębie podejmie przy Harcerskiej rezerwy ekstraklasowego Zagłębia Lubin.


Druga drużyna Zagłębia Lubin spisuje się jak dotychczas bardzo dobrze. Po dziesięciu rozegranych spotkaniach podopieczni trenera Jarosława Krzyżanowskiego zajmują 3. miejsce w tabeli eWinner 2. Ligi z dorobkiem osiemnastu punktów, na co składa się bilans sześciu zwycięstw i czterech porażek. W meczach wyjazdowych lubinianie odnieśli dwa zwycięstwa i trzykrotnie schodzili z boiska pokonani. Najlepszym strzelcem zespołu jest Szymon Kobusiński, który czterokrotnie wpisywał się na listę strzelców.

GKS Jastrzębie po ubiegłotygodniowym remisie ze Stomilem Olsztyn zajmuje miejsce w środku tabeli. Nasza drużyna zgromadziła jak dotąd 13 punktów i tracimy trzy punkty do miejsca barażowego, jak również mamy trzy punkty przewagi nad strefą spadkową.

W niedzielnym spotkaniu szkoleniowiec GKS-u Jastrzębie nie będzie mógł skorzystać z usług kontuzjowanego Kamila Jadacha oraz pauzującego za cztery żółte kartki Bartosza Borunia. Do dyspozycji będzie już za to Yevgeniy Zakharchenko, który w poprzednim spotkaniu nie zagrał z powodu czterech „żółtek”.

Po raz ostatni z Zagłębiem II Lubin rywalizowaliśmy w sezonie 2006/2007, zakończonym awansem GKS-u Jastrzębie na zaplecze ekstraklasy. W Lubinie wygraliśmy 2:0 po golach Mariusza Adaszka i Bartosza Woźniaka, a przy Harcerskiej zwyciężyliśmy aż 5:0, a na listę strzelców wpisali się wówczas Janusz Wrześniak (hat-trick), Robert Żbikowski i Maciej Małkowski.

Przypominamy, że na niedzielne spotkanie nie obowiązują karnety, a zatem każdy kibic zobowiązany jest do zakupu osobnej wejściówki. Posiadaczom kart kibica zakupiony bilet nabije się automatycznie na kartę.

Sędzią głównym meczu będzie 33-letni Marcin Myszka ze Stalowej Woli, który w tym sezonie prowadził inauguracyjne spotkanie GKS-u Jastrzębie w Puławach, zakończone zwycięstwem naszej drużyny 1:0.

Transmisja z niedzielnego spotkania zostanie przeprowadzona na platformie WP Pilot. Będzie ona dostępna po wcześniejszym wykupieniu subskrypcji (na 3 dni, 30 dni lub rok).

Aby wykupić subskrypcję WP Pilot skorzystaj z TEGO LINKU - https://bit.ly/3ciohAi, dzięki czemu część dochodu z transakcji trafi do naszego Klubu! Po zarejestrowaniu konta na platformie   kliknij w link, następnie kliknij w grafikę informującą o możliwości wykupu pakietu, po czym wybierz odpowiedni pakiet (3 dni, 30 dni lub rok) i dokończ transakcję.

11. kolejka eWinner 2. Ligi
GKS Jastrzębie - Zagłębie II Lubin
Niedziela, 18 września, Stadion Miejski w Jastrzębiu-Zdroju, godz. 14:00

KUP BILET NA GKS

bilety.gksjastrzebie.comOGLĄDAJ MECZE GKS-U JASTRZĘBIE NA ŻYWO!

KLIKNIJ TUTAJ

O Nas

Jastrzębski portal dialogu społecznego.
Unia Europejska
Mieszkańcy Jastrzębia i okolic