DECEMBER 9, 2022
SPORT

Jastrzębski Węgiel w komplecie przystępuje do nowego sezonu!

post-img

KS Jastrzębski Węgiel informuje, że po zniesionym zakazie rejestracji zawodników zagranicznych i skutecznie przeprowadzonej rejestracji tych zawodników do rozgrywek krajowych oraz europejskich, nasz Klub bez żadnych przeszkód może przystąpić w pełnym składzie do sezonu 2022/2023.

 

Klub dziękuje wszystkim osobom, które wspomagały nasze działania w wyjaśnieniu przedmiotowej sprawy, a w szczególności FIVB za przyjęcie i zaakceptowanie naszego stanowiska, jak również działającemu w międzynarodowych strukturach siatkarskich Panu Mirosławowi Przedpełskiemu za udzielone wsparcie.

 

Klub składa również podziękowania Polskiemu Związkowi Piłki Siatkowej oraz Polskiej Lidze Siatkówki za sprawne procedowanie rejestracji w Polsce zawodników zagranicznych naszego Klubu. 

 

Jednocześnie podkreślamy, że zaistniała sytuacja nie powinna mieć miejsca, gdyż Klub jest zobowiązany stosować się do obowiązujących przepisów w Polsce, a wszelkie próby zobligowania nas do postępowania wbrew tej zasadzie traktujemy jako nieodpowiedzialne

i naganne.

 

Zapraszamy na mecze Jastrzębskiego Węgla w sezonie 2022/2023.

 

 

Zarząd Klubu Sportowego Jastrzębski Węgiel S.

O Nas

Jastrzębski portal dialogu społecznego.
Unia Europejska
Mieszkańcy Jastrzębia i okolic