DECEMBER 9, 2022
SPORT

W końcu na tafli!

post-img

Zgodnie z zapowiedzią hokeiści JKH GKS Jastrzębie wrócili na lód po miesięcznej przerwie poświęconej na treningi "na sucho". W pierwszy czerwcowy poniedziałek nasz zespół miał okazję zapoznać się z taflą w czeskiej Porubie, gdzie zawodnicy pracowali pod czujnym okiem trenera Roberta Kalabera.

To pierwszy z ośmiu wyjazdów do Poruby, gdzie - obok pozostałych zajęć - w czerwcowe poniedziałki i środy trenować będą jastrzębianie. Warto dodać, że wraz ze starszymi kolegami do Czech udali się czterech zawodnicy Akademii JKH GKS Jastrzębie (Jakub Onak, Maciej Poręba, Sebastian Wojciechowski i Kevin Kużdrzał), których Kalaber włączył w cykl letnich przygotowań.

- Wszystko idzie zgodnie z planem. Ten tydzień z uwagi na powrót na lód mamy nieco "spokojniejszy", ponieważ mamy za sobą miesiąc bardzo wymagających przygotowań - przypomina II trener Rafał Bernacki. Szkoleniowiec bynajmniej nie przesadza mówiąc o "wymagających przygotowaniach". Doszły do nas bowiem słuchy, że w ruch poszły już słynne "sanie"...

O Nas

Jastrzębski portal dialogu społecznego.
Unia Europejska
Mieszkańcy Jastrzębia i okolic