DECEMBER 9, 2022
AKTUALNOŚCI

DZIĘKI REAKCJI ŚWIADKA POLICJANCI ZATRZYMALI PIJANEGO KIEROWCĘ

post-img

  Kolejna informacja przekazana dyżurnemu jastrzębskiej policji przez świadka doprowadziła do zatrzymania pijanego kierowcy. Nieodpowiedzialny 43-letni kierowca opla miał w organizmie ponad 2 promile alkoholu. Za jazdę w stanie nietrzeźwości grozi mu nawet 2-letni pobyt w więzieniu.

Teraz nieodpowiedzialnemu kierowcy grożą nawet 2 lata pobytu w więzieniu.

“Nie reagujesz akceptujesz” przynosi wymierne rezultaty i przestępcy nie mogą czuć się bezkarni. Dzięki kolejnej właściwej reakcji świadków policjanci zatrzymali nieodpowiedzialnego kierowcę.

Na ręce zgłaszającego interwencję za wzorową i godną naśladowania postawę składamy serdeczne podziękowania za pomoc i ujęcie nietrzeźwego kierowcy, który poruszając się drogami naszego miasta stwarzał zagrożenie dla życia i zdrowia swojego, jak również pozostałych użytkowników dróg. Wyrażając jednocześnie podziw dla odwagi zgłaszającego i tego, że nie pozostał obojętny i zareagował.

Policjanci apelują o zachowanie zdrowego rozsądku i o rozwagę na drodze. Zadbajmy o bezpieczeństwo swoje i innych użytkowników drogi. Pamiętajmy, że jadąc pod wpływem alkoholu, zagrażamy bezpieczeństwu swojemu oraz pasażerów, a także innych uczestników ruchu drogowego.

 

 

O Nas

Jastrzębski portal dialogu społecznego.
Unia Europejska
Mieszkańcy Jastrzębia i okolic