DECEMBER 9, 2022
WIADOMOŚCI

Rusza konkurs plastyczny „Bezpieczne Ferie – Poradnik Sznupka”

post-img

Komenda Miejska Policji w Jastrzębiu-Zdroju wspólnie z Zespołem Szkół Specjalnych nr 9 w Jastrzębiu-Zdroju zapraszają wszystkich uczniów szkół podstawowych oraz ponadpodstawowych do wzięcia udziału w konkursie. "Bohater na miarę naszych czasów", edycja pod tytułem: Bezpieczne Ferie – Poradnik Sznupka. Technika wykonania prac – komiks odręczny lub graficzny


Wykonane prace można przesłać e-mailem: bohaternamiare@gmail.com lub przesłać na adres szkoły. Termin nadsyłania prac mija 30 listopada 2022 roku. Każda praca musi być podpisana imieniem i nazwiskiem autora, klasą, nazwą i adresem szkoły, telefonem oraz imieniem i nazwiskiem szkolnego opiekuna konkursu. Konieczne jest też dołączenie zgody na udział w konkursie, który można pobrać w załączniku. Szczegóły dotyczące przedmiotu i zakresu konkursu znajdują się w załączonym regulaminie.


Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi w dniu 15 grudnia 2022 roku na stronach internetowych organizatorów. Dla zdobywców pierwszych trzech miejsc w każdej grupie wiekowej przewidziane są atrakcyjne nagrody rzeczowe.


Bawcie się dobrze przy tworzeniu Waszych prac i pamiętajcie – ogranicza nas tylko nasza wyobraźnia!


O Nas

Jastrzębski portal dialogu społecznego.
Unia Europejska
Mieszkańcy Jastrzębia i okolic