DECEMBER 9, 2022
SPORT

SPARING SFC Opava 5-4 GKS Jastrzębie

post-img

W drugim letnim sparingu w ramach przygotowań do nowego sezonu, który został rozegrany w Zmirovicach, przegrywamy 5:4 z przedstawicielem zaplecza czeskiej ekstraklasy, SFC Opava. W naszej drużynie w tym meczu wystąpiło dziesięciu zawodników testowanych.

5:4 - SFC Opava 88'

GKS Jastrzębie (I połowa): Zawodnik testowany - zawodnik testowany, Filip Kozłowski, Yevgeniy Zakharchenko, zawodnik testowany, Przemysław Lech, Farid Ali, Wojciech Katus, zawodnik testowany, Tymon Kłosowicz, Szymon Gołuch.

GKS Jastrzębie (II połowa): Zawodnik testowany - Bartosz Boruń, Kamil Bednorz, zawodnik testowany, Krystian Mucha, Kamil Jadach, zawodnik testowany, zawodnik testowany, zawodnik testowany, Koki Togitani, zawodnik testowany (90. Szymon Nicpoń).

W 52. minucie nie wykorzystaliśmy rzutu karnego po strzale jednego z zawodników testowanych.

Kolejny sparing rozegramy w sobotę, 8 lipca, a naszym rywalem będzie pierwszoligowy GKS Katowice. Spotkanie zostanie rozegrany na stadionie przy ul. Bukowej w Katowicach i rozpocznie się o godzinie 11:00.