DECEMBER 9, 2022
AKTUALNOŚCI

''Jestem zadowolony z chłopaków''

post-img

Hokeiści JKH GKS Jastrzębie udali się na zasłużone urlopy. Podopieczni Roberta Kalabera mają za sobą osiem tygodni ciężkiej pracy, której ukoronowaniem było sześć treningowych wizyt na tafli nowego Stadionu Zimowego w Sosnowcu. Nasza ekipa wróci do zajęć 31 lipca, kiedy to do zespołu dołączą również obcokrajowcy.

„Każde letnie przygotowanie jest ciężkie. Pierwsze cztery tygodnie pracowaliśmy nad wytrzymałością i wydolnością, a następnie skupiliśmy się na szybkości i dynamice. Generalnie jednak ten okres treningowy wiąże się z pracą nad siłą. Ostatnie dwa tygodnie urozmaiciliśmy sobie sześcioma wyjazdami na taflę do Sosnowca. Siłą rzeczy kontakt z lodem jest dla nas znacznie przyjemniejszym doznaniem, aniżeli bieganie po parku czy praca na siłowni” - powiedział nam trener Robert Kalaber.

„Jestem zadowolony z tego, jak chłopcy pracowali przez ten czas i jakie prezentowali podejście do zajęć. Widać, że są obecnie lepiej przygotowani fizycznie niż dwa miesiące temu i dokładnie o to nam chodziło” - ocenił nasz szkoleniowiec.

źródło:jkh

O Nas

Jastrzębski portal dialogu społecznego.
Unia Europejska
Mieszkańcy Jastrzębia i okolic