DECEMBER 9, 2022
SPORT

Samsonite oficjalnie naszym nowym partnerem podróży!

post-img

Z przyjemnością informujemy, że nasz Klub zawarł umowę sponsorską na najbliższy sezon z firmą Samsonite, która będzie naszym oficjalnym partnerem podróży.

Firma Samsonite istnieje na rynku już 110 lat, będąc liderem w branży w zakresie stosowania nowych materiałów. Walizki tej marki, konkretnie te z kolekcji Essens, które trafiły do Jastrzębskiego Węgla, to niezbędnik na każdą podróż. Są lekkie, posiadają innowacyjny system zamykania oraz nowe i unikalne rozwiązanie pakowania. W dodatku produkowane są w sercu Europy i wykonane z materiałów pochodzących z recyklingu, co równa się trwałości bez kompromisu dla jakości.

Opatentowany przez Samsonite innowacyjny system zamka 3-punktowego zastępuje najczęściej spotykane w walizkach jednopunktowe zamki szyfrowe. Dzięki temu bezpieczeństwo naszego bagażu utrzymane jest na najwyższym możliwym poziomie.

Jakub Popiwczak stwierdza również, że „nie trzeba będzie się już martwić o ten zamek błyskawiczny, którzy nierzadko potrafił sprawiać problemy. W samych superlatywach mogę wypowiadać się o naszym nowym sprzęcie”.

Do każdej walizki przeznaczonej dla Jastrzębskiego Węgla dołączona jest naklejka z logo naszego sponsora strategicznego – Jastrzębskiej Spółki Węglowej, oraz z numerem lub inicjałami danego członka zespołu. Znacznie ułatwia to identyfikację walizki podczas podróży. Kolejnym rozwiązaniem, które świetnie oznacza walizkę, jednocześnie ją personalizując, jest grawer z imieniem i nazwiskiem, wykonany na wysuwanej rączce.

Przy tak częstym podróżowaniu jak podczas wyjazdów na mecze rozgrywane w ramach PlusLigi oraz Ligi Mistrzów, ważne jest również jak najlepsze utrzymanie czystości. Firma Samsonite i w tym wypadku przychodzi z pomocą, oferując dwie obszerne komory do pakowania, które z łatwością można wyjmować, przenosić i prać ręcznie.

„Bardzo często jako zawodnicy wspominamy o tym, jak dużo czasu spędzamy w podróży i różnych rozjazdach. A tak się składa, że bagaż, a w tym przypadku walizka firmy Samsonite, jest nieodłącznym elementem naszego sportowego życia” – podsumowuje libero naszej drużyny.

 

O Nas

Jastrzębski portal dialogu społecznego.
Unia Europejska
Mieszkańcy Jastrzębia i okolic