Człowiek o dwóch obliczach

Człowiek o dwóch obliczach

Ronnie Ferrari, a dokładniej Hubert Kacperski, czyli najgłośniejsza i jedna
z bardziej kontrowersyjnych postaci ostatnich kilku miesięcy! Po swoim wielkim hicie- „Ona by tak chciała” – rozkochał w sobie młodzież. Kim właściwie jest ten młody chłopak z Włocławka…?

Jego osoba

Hubert jest młodą gwiazdą rocznika ’99. Stworzył sobie bardzo ciekawe alter ego, czyli Ronniego F. Co jest w tym najciekawsze- on i jego postać sceniczna prawie wcale nie mają wspólnych cech! Łączy ich jedynie ciało oraz pomysły. Hubert to porządny, miły i poukładany chłopak, który uczęszcza do Wyższej Szkoły Bankowej. Zależy mu na jej ukończeniu, a do tego marzy o wyjeździe do Stanów Zjednoczonych. Natomiast Ronnie stwarza wrażenie raczej agresywnego i żądnego zabawy chłopaka, który już wie, która dyskoteka w mieście jest najlepsza.

Jego twórczość

Jak przyznaje sam artysta, jego piosenki nie niosą żadnego przekazu (faktem jest, że do wychowawczych nie należą) i dodaje, że jedynie są w miarę składne. W jednym z wywiadów wyznał, że do pisania niosących coś za sobą tekstów musi jeszcze dorosnąć, a narazie tworzy coś do zabawy, ponieważ są to tylko słowa nawinięte na bit. Hubert pod kontem tworzenia jest w stu procentach samo wystarczalny i zarzeka się, że nigdy nie zwiąże się z żadną wytwórnią muzyczną, ponieważ obecny sposób jego działania otwiera przed nim większe możliwości. Wychodzi też z założenia, że skoro do obecnego sukcesu doszedł sam to dalej też da radę. Ciekawy jest także fakt, że nie potrafi określić gatunku muzycznego, w którym tworzy i sam mówi, że szufladkowanie muzyki zmniejsza pole do popisu.

Nieoczekiwany sukces

Chociaż piosenki tworzy dłużej- „Ruskacz” ma ponad dwa lata – głośniej zrobiło się o nim dopiero teraz. Do lipca tego roku miał za sobą dopiero dwa koncerty, a aktualnie grywa ich po dwadzieścia tygodniowo, bo jak sam mówi trzeba korzystać z tego, że ludzie go wręcz pożądają, ponieważ zdaje sobie sprawę, że ta wrzawa niedługo opadnie, ale da mu do motywację do stworzenia kolejnego hitu. Jest rozchwytywany przez media- wystąpił już w popularnym programie Pytanie Na Śniadanie, a także zaśpiewał na Roztańczonym PGE Narodowym. Udzielił wielu wywiadów, które również można znaleść w serwisie internetowym YouTube. Został również doceniony jego głos, dla którego też chce się słuchać jego utworów i choć tworzy wiele kontrowersji, a głównie jego teksty, nie przejmuje się tym specjalnie.

Koncert w najbliższej okolicy

Ronnie Ferrari zagra w Rybniku 17.11.2019 r. w klubie Face-2-Face. Impreza rozpocznie się o godzinie 20:00, a koncert ok. 22:00. Bilety w przedsprzedaży kosztować będą 15 zł, a w dniu wydarzenia 20 zł.

Więcej informacji o wydarzeniu pod linkiem.

autor: Vanessa Wójciak

Leave a comment

Send a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.