Daniel Szczepan wraca do GKS-u Jastrzębie!

Daniel Szczepan wraca do GKS-u Jastrzębie!

Daniel Szczepan został nowym zawodnikiem GKS-u Jastrzębie. 25-letni napastnik przenosi się do naszego klubu na zasadzie transferu definitywnego ze Śląska Wrocław.

Daniel Szczepan był zawodnikiem Śląska Wrocław przez ostatnie 1,5 sezonu. W tym czasie na boiskach Ekstraklasy wystąpił w piętnastu spotkaniach, w sumie rozgrywając 294 minuty. Rozegrał także dwa mecze w ramach Pucharu Polski oraz pięć w trzecioligowych rezerwach Śląska Wrocław, w których zdobył dwa gole.

Przed przenosinami do Wrocławia Daniel reprezentował barwy GKS-u Jastrzębie przez 3,5 sezonu, walnie przyczyniając się do awansu z III do II ligi w sezonie 2017/2018. W sumie w latach 2015 – 2018 rozegrał w zielono-czarno-żółtych barwach 92 mecze ligowe, zdobywając w nich 41 goli. Ponadto zagrał w 11 meczach Pucharu Polski i Okręgowego Pucharu Polski, w których zdobył 7 goli.

  • Bardzo się cieszę z tego, że wracam do GKS-u Jastrzębie, bo w przeszłości spędziłem w tym klubie wiele świetnych chwil. No i to właśnie z GKS-u wypłynąłem do Ekstraklasy, o czym marzy chyba każdy piłkarz. Mam nadzieję, że swoimi występami i bramkami pomogę zespołowi w odniesieniu sukcesów, dając przy tym wiele radości naszym kibicom – powiedział nasz nowy-stary napastnik tuż po podpisaniu umowy.

Daniel związał się z GKS-em Jastrzębie kontraktem obowiązującym do 30 czerwca 2021 roku. Witamy ponownie i życzymy powodzenia!

Źródło: GKS Jastrzębie

Leave a comment

Send a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *